Genel

Yeni Pebble 2 Koleksiyonu ile tableti bilgisayara dönüştürmek mümkün

Logitech ve Lenovo, tabletini bilgisayara dönüştürmek isteyen tüm kullanıcılar için bir araya geldi.

Logitech ve Lenovo, tabletini bilgisayara dönüştürmek isteyen tüm kullanıcılar için yeni bundle kampanyasını duyurdu. Yeni bundle kampanyası kapsamında, Logitech’in en fazlaca tercih edilen modellerinden Logitech Pebble 2 Koleksiyonu Kablosuz Klavye & Mouse Seti ve Lenovo’nun Tab M10 (3rd Gen) & Yoga Tab 11 modelleri aynı pakette bir araya geldi.

Pebble Keys 2 K380s Multi-Device Bluetooth Klavye ile Pebble Mouse 2 M350s Bluetooth Mouse’tan oluşan Pebble 2 Kablosuz Klavye & Mouse Seti, Lenovo’nun tabletleriyle  olan muhteşem uyumuyla dikkat çekiyor. Lenovo’nun tabletleri benzer biçimde hafifçe, kompakt ve taşınabilir olan Pebble 2 Klavye & Mouse Seti, kolay taşınabilirliği yardımıyla kullanıcılarına hem hareket halindeyken hem de evde istediği şekilde emek harcama imkanı sağlıyor.

Klavye ve mouse, Easy-Switch Teknolojisi yardımıyla Lenovo Tablet, dizüstü/masaüstü bilgisayar ve telefon benzer biçimde üç aygıt içinde kolayca geçiş halletmeye olanak tanıyor. Kullanıcılar, Logi Options+ uygulaması yardımıyla Pebble 2 Koleksiyonundaki klavye ve mouse tuşlarına vazife atayabiliyor. Klavyedeki yeni nesil kısayollar emoji menüsüne anında erişmeye olanak tanırken, mouse ise Spotify çalma listesini yönetmek isteyenlere kolaylık sağlıyor. Adeta dizüstü bilgisayarlardaki benzer biçimde sessiz yazmayı elde eden klavye ve Silent Touch teknolojisine haiz mouse rahat emek harcamayı mümkün kılıyor.  Klavyenin 36 ay, mouse’un ise 24 ay pil ömrü bulunuyor.

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu