Genel

Yardım – Telefonum Kopyalanmış Olabilir mi? | Bilgi

merhaba dostlar bana tertipli olarak gmailde google dan ”yeni bir aygıt konum geçmişinize katkıda bulunmaya başladı” şeklinde mailler geliyor nerdeyse her gün kimi zaman 2-3 günde bir geliyor son 28 günde giriş icra eden cihazlara baktığımda ise kendi cihazımdan başka bir aygıt gözükmüyor bu sebeple telefonumun uzaktan denetim edildiğini düşünüyordum fakat geçen gün telefonum internete bağlı olmadığı bir saattede bu mail gelmiş bu da garip gecikmeli gelmiyorsa.

kafamı karıştıran ikinci bir husus ise şu 25 ağustosta instagrama girdiğimde tanımadığım birisini takip ediyor olduğumu gördüm şaşırdım takip edeni bıraktım (30 k takipçili bir kız)
20 ekimde aynısı yeniden yaşandı bu dafaki hesap değişik (300k takipçili haber sayfası)
ve bugün 9 kasımda 3. kez bir hesabı takip ediyor olarak buldum kendimi artık keşfette gezerken yanlışlıkla ben takip etmiş olma ihtimalimde yoktur hesaplar genel anlamda popüler sayfalar (500 k takipcili kaza sahneleri sayfası)
instagramda uygulamalar kısmında hiçbir uygulama vs yok hesaba giriş hareketlerinde de benden başka aygıt yok iki faktörlü doğrulamada açık esasen

tüm bunlara bakarak ne yorum yaparsınız ? bir telefonu full olarak klonlamak mümkünmü şu demek oluyor ki benim imei mle başka bir aleti benimkinin birebir kopyası yapabilirler mi ?
lütfen yardım edin kafam fazlaca karışık

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum uc hilesi
Başa dön tuşu