Genel

ViewSonic ilk ultra kısa mesafeli akıllı lazer projeksiyon cihazını duyurdu

Dünyanın önde gelen görüntüleme çözümleri sağlayıcılarından ViewSonic, ilk ultra kısa mesafeli akıllı lazer projeksiyon cihazını, siyah ve beyaz olmak suretiyle 2 değişik renk seçeneğiyle piyasaya sundu.

Gerçek 4K UHD çözünürlük, HDR/HLG desteği, %100 Rec.709 sinematik renkler ve Dolby/DTS ses desteğiyle X2000B-4K ve X2000L-4K projeksiyon cihazları, kullanıcılarına görsel ve işitsel bir şölen sunuyor.

ViewSonic’in yeni X2000B-4K ve X2000L-4K projeksiyon cihazları, mütevazı ve şık tasarımının yanında yerden tutum elde eden muhteşem çözümler sunuyor. Siyah ve beyaz olarak tasarlanan ve 0,22 ultra kısa yansıtma açısı oranıyla duvardan yalnızca 23 santimetre’lik mesafeye yerleştirilebilen projeksiyonlar yardımıyla kullanıcılar, duvarda 100 inçlik bir ekrana haiz olabiliyor.

Yeni projeksiyon cihazları; organik 4K Ultra HD çözünürlüğü, cihaza entegre olan özelleştirilmiş Harman Kardon hoparlörleri, Dolby ve DTS ses desteğiyle her yönüyle kullanıcılara sinematik bir edinim vadediyor. Ekrana yansıtılan 8,3 milyon px projeksiyonla; tüm 4K filmler, oyunlar, spor ve gösterim içerikleri yaşam buluyor. 

X2000B-4K ve X2000L-4K, standart projeksiyon cihazlarının kullanıcısını bekleten uzun başlama süresini kısaltarak adeta bir devrim yarattı. Projeksiyonlar tıpkı düzgüsel bir TV’de olduğu şeklinde tek bir tıklamayla hızlıca açılıyor ve kullanıcılar dinamik görsellerin net ayrıntılarının keyfini anında çıkarmaya başlıyor.

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
nevşehir haber vps bahis forum smmpanel Sesimol.net
Başa dön tuşu