Genel

Türkiye için elektrikli araç istasyonu müjdesi! | Bilgi

Merhabalar, ilk olarak yazınız oludukça fayfalı olmuş emeğiniz için teşekkür ederim,

Bende bu sektöre giriş yapmayı düşünüyorum, elektrikli vasıta şarj istasyonları üstüne araştırma yapıyorum, birçok firmayı inceledim birtanesi dikkatimi çekti CV Charging Vehicles diye bir şirket cw enerji’nin alt firmasıymış. Dikkatimi çeken özellikleri güneş panelleri ile elektrik üretip lisanslı güneş enerjili elektrikli vasıta şarj istasyonu kurulumu yapıyor olmaları. Yenilenebilir yeşil enerjinin ehemmiyet kazanılmış olduğu bu zamanlarda bu iki projenin birleştirilmesi oldukça hoşuma gitti.

Yalnız bir noktada aklımda sual işareti oluştu şuan, yazınızda bahsettiğiniz 20 firmayı araştırdığımda yukarda bahsettiğim şirket bu sıralama içinde bulunmuyor. Şirket lisanslı kurulum yaptığını iddia ediyor. Firmanın internet sayfası cv-charging.com inceleyebilirsiniz. Problem şu listede bulunmayan değişik firmalarda lisanslı kurulum yapabiliyorlarmı?

Ileti otomatik birleştirildi:

asla ciddiye alasım gelmiyor şu elektrikli otomobil işini.

Kesinlikle ön yargılı olmamanı tavsiye ederim, çalıştığım bir şirkette şirket aracı olarak elektrikli araçlar kullanılıyor renonun zoe diye bir modeli. Hayatımda ilk kere orda kullanma fırsatı buldum bir elektrikli arabayı ve hakkaten kullanır kullanmaz aşık oldum. 0 ses ve muhteşem bir kalkış hızı var. Kent içi kullanımlarda kesinlikle devrim durumunda elektrikli araçlar. Ses ve hava kirliliğini bitirebilecek bir yenilik

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum
Başa dön tuşu