Genel

TP-Link’ten 2K QHD dış mekan kamerası

TP-Bağlantı, Tapo akıllı ev ürünlerine yeni bir dış mekan {güvenlik kamerası} ekledi.

Tapo markalı akıllı ev çözümleriyle daha güvenli evler hedefleyen TP-Bağlantı, yeni bir dış mekan güvenlik kamerasını satışa sundu. Tapo C320WS model kamera, 2K QHD görüntüler sunan, kablolu ya da kablosuz ağ yardımıyla kurulum kolaylığı elde eden, dış mekan koşullarına uygun olarak tasarlanıp üretilen bir ürün.

Gece bile tam renkli görüntüler verebilen Tapo C320WS, daha çok renk yakalayabilen yüksek çözünürlüğünde olan sensör ve dolgu ışığı ile donatılmış. 2560×1440 çözünürlükte (QHD) ve daha net ve keskin görüntüler sunabilen kameranın 8X büyütme özelliği yardımıyla ayrıntıları daha iyi görmek mümkün oluyor.

Tapo’nun yeni dış mekan kamerası yüksek hassasiyetli yıldız ışığı sensörü yardımıyla, düşük ışık koşullarında dahi daha yüksek kaliteli görüntüler yakalayabiliyor. Bu da karanlık gecelerde ayrıntıları görebilmeyi sağlıyor.

Tapo C320WS, hareket idrak etme özelliğine haiz ve bir hareket algıladığında bildirim göndererek kullanıcıları uyarıyor. Kameranın hareket idrak etme özelliği bunlarla da sınırı olan değil. Kullanıcılar hareket alanlarını kendileri istediği benzer biçimde tanımlayabiliyorlar. Belli bir bölge ya da bir çizgi ya da ikisi birden tanımlanabiliyor. O belirlenen alana giriş olduğunda ya da belirlenen çizgi aşıldığında kamera otomatik bildirim göndererek evsahiplerini uyarıyor. Ek olarak kamera bir şeyle kapatılmaya, görüntü alması engellenmeye çalışıldığında da ‘kameraya müdahale edildi’ uyarısı gönderiliyor.

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum smmpanel Sesimol.net
Başa dön tuşu