Genel

Togg’un Trumore platformu ile tanışın

Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg, dijital platformu Trumore’un ilk temas noktası olan mobil uygulamasını App Store, Google Play ve App Gallery üstünden kullananların hizmetine sundu.

“Bir otomobilden fazlası için” yola çıkan Togg, dijital platformu Trumore’un ilk temas noktası olan mobil uygulamasını App Store, Google Play ve App Gallery üstünden kullanıma sundu. Togg, kuvvetli iş birlikleri ve pek oldukça değişik özelliğiyle bir platform olarak konumladığı mobil uygulaması Trumore ile fintek, insurtek, blokzinciri, IoT, suni zekâ şeklinde yeni nesil teknolojilerle kişiselleştirilmiş, kullanıcı odaklı, akıllı ve empatik bir tecrübe yaşatmayı hedefliyor. Kullanıcı deneyiminin merkezde yer almış olduğu Trumore, Earn.more, Go.more, Play.more ve Scale.more başlıklarıyla kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve devamlı gelişen bir platform olarak Togg mobilite dünyasının yeniliklerini ve fırsatlarını kullanıcılarla bir araya getiriyor. İlk etapta yalnız Türkiye’de kullanıma açık olacak platform, hizmete sunulmadan ilkin alanında uzman isimlerle paylaşılıp, onların görüş ve önerileri doğrultusunda da geliştirildi.

Seyahat deneyimine hususi dijital magnet

Platformu kullanmak için Togg akıllı aletine haiz olmak gerekmiyor, yalnız uygulamayı indirip kimlik (ID) oluşturmak gerekiyor. Platformu oluşturan ürünlerden Earn.more, kullanıcıya kazandıran hizmetleri kapsıyor, kesintisiz ödeme ve ödüllendirme deneyimleri sunan fintek çözümlerini içeriyor. Earn.more servisleri kapsamındaki e-cüzdan ile vasıta içi ödeme, mobil ödeme, dijital varlık cüzdanı oluşturmak mümkün oluyor. Dijital varlık yönetimi altında da puan şeklinde çeşitli ödül programları, dijital sanat koleksiyonları ve iş modeline bağlı NFT’ler kullananların hizmetine sunuluyor. Earn.more’da kullanıcılar için dijital magnet kazanımı uygulaması bulunuyor. Kullanıcının oluşturduğu rotaya bakılırsa ve o zamanki seyahat şartlarına bakılırsa kişiye ve yolculuğa hususi oluşturulan bir dijital magnet bu. Go.more uygulamasının verileri ile dijital sanat eserlerinin suni zekâ algoritmasıyla bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan eşi olmayan dijital emekler, kullanıcının varacağı noktaya hususi olduğundan klasik dekoratif magneti çağrıştıran fakat tamamen seyahat deneyimine hususi, suni zekayla oluşturulan bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

Rota önerileri de sunuyor, karbon salımı da hesaplıyor

Go.more, kullanıcıyı gezdiren, kişiselleştirilmiş rota önerilerinde bulunan lokasyon bazlı akıllı hizmetler sunuyor. Karma mobilite servisleri, şarj ağı, restoran, rezervasyon işlemleri şeklinde hizmetler kullananların mobilite deneyimini kesintisiz hale getiriyor. Uygulama içindeki tutum hesaplayıcı ile yol tutarı hesaplama, elektrik tüketimi hesaplama, karbon salımı hesaplama şeklinde servislerden yararlanmak mümkün oluyor.

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu