Genel

TECNO POVA 3’e tasarım ödülü  

TECNO, dünya genelinde 27 ülkeden gelen toplam 1.900 yüksek nitelikli müracaat arasından TECNO POVA 3’ün fark yaratan tasarımıyla ilk K-DESIGN AWARD’a haiz oldu.

Asya’da adil ve son aşama güvenilir gözlemleriyle tanınan meşhur bir tasarım içerik pazarlama grubu DESIGNSORI tarafınca verilen bu ödül, biçimlendirici basitlik ve karmaşanın bir arada yer almış olduğu tasarımı takdir etmenin ötesine geçiyor. Grup, muhteşem tasarımlara ve yüksek ticari kıymet yaratacak kuvvetli bir potansiyele haiz en iyi inşa edilmiş fikirleri dikkate alıyor.

Prestijli K-DESIGN AWARD’ı kazanan TECNO POVA 3, dünyanın en iyi küresel standart tasarım gözlemcileri tarafınca belirlenen başvuruların ilk %10’unda yer aldı. Çeşitli alanlardan yetkin ve deneyimli tasarım profesyonellerini de bünyesinde barındıran jüri, her bir katılımcıyı en yüksek standartlara nazaran değerlendirmek için varlıklı edinim ve uzmanlıklarıyla gözlem sürecini daha da geliştirdi.

TECNO POVA 3, son olarak teknolojileri ve fütüristik tasarım dillerini birleştirerek güzel duyu ve teknoloji içinde muhteşem bir denge oluşturmayı başardı. TECNO POVA 3, performansa odaklı iç dünyasının yanı sıra, büyüleyici avangard estetiğiyle öne çıkıyor.

TECNO POVA 3’ün dinamik olarak kavisli yüzeylerden oluşan merkezi olarak yükseltilmiş benzersiz sırt tasarımı, spor otomobillerin şık tasarımını çağrıştırıyor. Ek olarak mat yüzey dikişlerinin altında yayılan ışığı tanımlayan oldukca katmanlı PGI tekniği, kullananların bir akıllı telefondan beklediği enerjiyi avuçlarına aktarıyor.

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
bahis forum define forum
Başa dön tuşu