Genel

Soundcore Q10i, Life Q20+ ve Life P2i tanıtıldı

Anker, Soundcore kategori markasıyla ses kalitesinde beklentileri aşmaya devam ediyor. 

Şimdi de yeni kulaklık modelleri Soundcore Q10i ve Life P2i, Soundcore Q10 ve R100’ün güncellenmiş versiyonları olarak piyasaya sunuyor. 40 saatlik çalma süresiyle ve yüksek ses kalitesiyle piyasaya sunulan bir öteki ürün olan Soundcore Life Q20+ da ezberleri bozmaya hazırlanan bir öteki yeni ürün olarak dikkat çekiyor.

Soundcore Life Q20+ da yüksek çözünürlüğünde olan ve Soundcore uygulaması üstünden kişiselleştirilebilen sesi, Hibrit Etken Gürültü Engelleme teknolojisi, ergonomik kulak yastığı ve kafa bandı benzer biçimde özellikleriyle dikkatleri üstüne çekiyor.

40 saatlik uzun çalma süresi ve 5 dakikada 4 saatlik çalma süresi sunan süratli şarj özelliğiyle kullanım süresini de uzatmayı başaran Anker, çoklu bağlantı özelliği, NFC süratli eşleştirme ve saydam mod benzer biçimde üstün özellikleriyle kullanıcılarla buluşmayı bekliyor.

Düşük güç tüketen Bluetooth çipi yardımıyla Soundcore Life Q10i, 60 saate varan çalma süresi sunuyor. Her gün 2 saat çalma süresiyle tam bir kulaklık tam 1 ay kullanım imkanı veren kulaklık, katlanabilir tasarımı yardımıyla de kolayca saklanıp her yere götürülebiliyor.

40 kHz değerine kadar ses veren aygıt, 40 mm geniş titanyum sürücüleri ve BassUp teknolojisi yardımıyla de bas çıkışını iki kat daha yüksek sunabiliyor. Soundcore uygulaması üstünden de kişiselleştirilebilen ses ayarı yapılabilmesine olanak tanıyan kulaklık, kullanıcılar rahatlığın ve uyumluluğun tadını çıkarabilsin diye pil sıkıntısına da çözüm getirerek 5 dakika şarj ile 5 saatlik bir çalma süresi vadediyor.

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum
Başa dön tuşu