Genel

Soru – Deprem İçin Toplanan Bağışların Çoğunun Ahbap’a Ait Olması Hakkında | Bilgi

Ahbap iyi güzel işler yapıyor fakat bazı adlar tarafınca anlam ifade etmeyen büyütülmeye devlete alternatif şeklinde gösterilmeye çalışılıyor bu durum asla hoş değil.

AKP’ye kızanlar devlet kurumuna bağış yapmak yerine biz Ahbap’a bağış yapıyoz şeklinde sözler ediyor. ( Lakin Haluk Levent’in bir sürü açıklaması var biz bakanlar ile devlet ile AFAD ile Kızılay ile kordineli çalışıyoruz beraber hareket ediyoruz diye. )

Ek olarak Ahbap’ın şimdiye kadar toplamış olduğu yardım miktarı ortalama 1 milyar TL civarında. ( Fazlaca azca kısaca o denli reklam yapılıp o denli gündem edilip toplanan bir tek 1milyar TL. O denli varlıklı muhalif isim var o denli sanatçı iş adamı flan var. )

Biz bizlere yeterizde 1 gecede 115 milyar TL topladı. Akşam TV8 tek başına yardım kampanyası yapmış oldu 700 Milyon TL toplamuş. Yada AFAD 350 bin çadır götürmüş zelzele bölgesine 1 kelime eden yok. Dönerek dolaşıp Ahbap’ın almış olduğu 2050 Çadır konuşuluyor. Yada Kızılay her gün 3 öğün 2.5milyona yiyecek veriyor. Helal olsun diyen yok .Orada 300-500 kişyie yiyecek dağıtanları parlatmaya çalışıyorlar. Bu biçim zelzele halinde bile vakalara siyasal bakmak asla hoş değil… Yada devlet yok biz varız Ahbap var şeklinde söylemlere girmek asla hoş değil. ( Haluk Levent biz devletin yanında Kızılay’ın Afad’ın yanında hiçiz demesine karşın siyasal bir kavgaya çekmeye çalışanlar var. )

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu