Genel

Sony yeni SRS-XV900’ü tanıttı – MediaTrend

Oldukça yönlü parti sesi, aydınlatması, mikrofon ve gitar girişiyle karaoke şeklinde keyifli özelliklerle ambiyans her yerde…

Sony, kablosuz hoparlör X serisindeki en kuvvetli ve en yüksek sesli Bluetooth parti hoparlörü olan yeni SRS-XV900’ün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Hoparlör, dünyanın dört bir tarafındaki müzik severlere coşku verici sesli eğlence deneyimleri sunmak için “HAYATI SESLİ YAŞAYIN” vizyonunun bir parçasını oluşturuyor.

Bu kablosuz hoparlör, alanı sesle doldurmak için tasarlanmış. Hoparlör, X-Dengeli Hoparlör Ünitesi ile beraber sunuluyor ve dairesel olmayan diyaframı ise derin, etkili, kuvvetli bas sağlamak için Jet Bass Yükseltici bağlantı noktası ile beraber hoparlörün alanını en üst düzeye çıkararak daha çok ses basıncı sağlar ve ses bozulmasını azaltıyor. Orta frekans hoparlörler ideal ses netliği sağlarken ön, yan ve arkadaki 6 tane tiz ses hoparlörü yüksek frekanslı sesi her tarafa yayıyor.

SRS-XV900’ün gece gündüz kesintisiz devam etmesini elde eden 25 saatlik pil ömrüyle artık sesi evinizin her yerine götürebilirsiniz. Hoparlörünüzün pilinin bittiğini fark ederseniz endişelenmenize gerek yok. Hoparlörün süratli şarjı ile bir tek 10 dakikalık şarjla 3 saatlik çalma süresi elde edebilirsiniz. Pil Bakım Modu özelliğiyle, hoparlörünüzü fazla şarj etme mevzusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve hoparlör uzun süre süresince daha güvenilir hale geliyor.

Ürün kullanışlı bir tutacak ve tekerleklerle beraber sunuluyor. Hoparlörü ne vakit hareket ettirmek isterseniz, taşıma kolunu tutup geriye doğru eğiyorsunuz. Sağlam tekerlekler, partiye kadar taşımanıza olanak sağlıyor.

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum
Başa dön tuşu