Genel

Serinleten Teknolojilerin MediaMarkt’la Tam Zamanı Kampanyası Başladı

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, yaz aylarının en oldukça aranan ürünlerinden olan serinletici ve klimalarda kampanya başlattı. MediaMarkt, 10 Temmuz’a kadar sürdüreceği kampanyasıyla tüketicilere değişik fiyat aralığından çeşitli ürünler sunuyor.

Sıcak havalar neredeyse ülkenin tamamında tesirini göstermeye başladı. Yazları sıcaktan bunalmak istemeyen tüketicilerin öncelikli tercihleri ise çoğu zaman klima yada vantilatörler oluyor. Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına haiz elektronik perakendecisi MediaMarkt, yaz aylarının en oldukça aranan ürünlerinden olan serinletici ve klimalarda kampanya başlattı. 5-10 Temmuz tarihleri içinde geçerli olacak kampanya kapsamında değişik markaların klima ve serinletici modelleri oldukça uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşacak.

10 Temmuz’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında;

  • DemirDöküm Kion 18000 BTU Split Inverter Klima 17.799 TL’den
  • Fujiplus Akira Serisi FP-12TI / FP-12TD 12 BTU Inverter Split Klima 10.499 TL’den
  • Luxell Lxf-285 Ayaklı Serinletici 599 TL’den
  • Yoksul TVL 90 S Kule Tipi Serinletici 3.999 TL’den satışa sunulacak.

MediaMarkt’ın kampanyası hem Türkiye genelindeki 94 mağazasında hem de online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu