Genel

Sensormatic, yoluna ‘Securitas Technology’  ismiyle devam edecek

Sensormatic, küresel güvenlik çözümleri şirketi Securitas Grubu’nun dünya güvenlik endüstrisini değiştirecek adımlarına eşlik etmek için, faaliyetlerine Securitas Technology ismiyle devam etme sonucu aldı.

Elektronik güvenlik ve iş zekâsı entegratörü Sensormatic, isim değişikliği sonucu aldı. 2011 yılından bu yana, 47 ülkede faaliyetleri bulunan ve müşterilerine güvenliğin tüm alanlarında hizmet sunabilen Securitas Grubu’nun bünyesinde yer edinen şirket, bundan bu şekilde yoluna ‘Securitas Technology’ ismiyle devam edecek.

Securitas Grubu’nun en yeni teknolojik çözümleri, 80 yılı aşkın zamana dayanan derin uzmanlığı, küresel çaptaki varlığı ve güvenlik alanındaki geniş çözüm portföyüyle sektörde ayrıştığını belirten Securitas Technology Avrupa Başkanı İsmail Uzelli, “Teknoloji alanında kesin adımlarla ilerliyoruz. Securitas Grubu, müşterilerine yenilikçi, yüksek kaliteli ve sürdürülebilir güvenlik hizmetleri sunmaya devam etmek için 2010 yılından bu yana 38 şirket satın aldı. Bu yıl yapmış olduğu Stanley Security ve Healthcare satın alması teknoloji alanında uzun senelerdir devam ettirdiğimiz stratejimiz için mühim bir dönüm noktası oldu. Bu satın alma ile elektronik güvenlik ciromuzu ikiye katlayarak dünyanın en büyük ilk 3 elektronik güvenlik entegratörü içinde yerimizi aldık. Bu yeni oluşum tüm dünyada “Securitas Technology” adı ile etkinlik gösterecek. Sensormatic olarak ikimiz de Securitas’ın dünya güvenlik endüstrisini değiştirecek adımlarına eşlik etmek suretiyle, uzun senelerdir büyük gururla taşıdığımız Sensormatic adını bırakarak, faaliyetlerimize Securitas Technology ismiyle devam etme sonucu aldık. Şirket etkinlik alanımız ve Türkiye organizasyonumuz mevcut hali ile hizmet vermeye devam edecek.” diye konuştu.

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum
Başa dön tuşu