Genel

Sdn Blog Kardeşliği | Bilgi

Dostlar dikkatimi cekti bir cok sdn kullanıcısının blogu var bunlar blogger, blogcu benzer biçimde sitelerden kurulmuş. Düşündüm sitede bu şekilde bir başlık acarsam hem blog’ların tanıtımını yaparız hemde bi kaynaşma olur bilmediklerimizi birbirimize sorabiliriz. Yalnız üyelerin kendi kişisel Blog’larının yayınlanmasını izin verilmektedir, Listeye bildiri sayınıza ve forumdaki durumunuza bakılarak ekleme yapılacaktır.

Blog Tanıtım Kuralları
1-
Tanıtımını yapacağınız blog size ilişik olmalıdır. Bir başkasının blogunun tanıtımını yapması imkansız ve konusunu açamazsınız.
2- Crack, mp3, warez, hack, adult, pornografik ve yasa dışı içerik barındıran blogların tanıtımını yapmak kesinlikle yasaktır.
3- Türkiye Cumhuriyeti’nin temel değerlerine ve büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e yönelik karalayıcı ve aşağılayıcı içerik bulunduran blogların tanıtımını yapmak yasaktır.
4- Spam yaparcasına kısa yada bir tek linkten oluşan blog tanıtım mevzuları açmak yasaktır. Açacağınız mevzuda blogunuzu bu kategorinin amacına uygun bir halde tanıtmalısınız.
5- Blog tanıtım kısmı ne bir dizin ne de bir imleme bölümüdür. Bu bölüm yeni açtığınız bir blogunuzu duyurmak ve düşünce almak için açılmıştır. Bu kısmı reklam ve backlink kasmak için kullanmayınız. Bu biçim mevzular görüldüğü taktirde silinecek ve süreli uzaklaştırma cezası uygulanacaktır.
Kurallara uymayan üyeler uyarılmadan süreli uzaklaştırma cezası alacaklardır. Kaide ihlalinin tekrarı halinde ise forumdan sınırsız uzaklaştırılacaklardır.

—–

Berkin AKTAŞ
Kişisel Blog Sitesi – (Sahibi)

Nerden(sen)orasın
Kişisel İçerik – (Sahibi)

Samet UCA
Yazılım Geliştirme Notları – (Sahibi)

Oyunbozan
Oyun Blogu – (Sahibi)

GNU Haber
GNU Haberleri – (Sahibi)

Technology Further
Teknoloji – (Sahibi)

Feyruşah
Genel Blog – (Sahibi)

Bilgimsel Blog
Genel Blog – (Sahibi)

Mobil Merkezim
Mobil Teknoloji – (Sahibi)

Ayhan Gazi Gülcü
Tamamen Kişisel – (Sahibi)

Hypasos
Gündem & Toplumsal Medya – (Sahibi)

binotuz
Kişisel Blog – (Sahibi)

Toplumsal Medya Marketi
Alışveriş ve Güncel Ürünler – (sahibi)

Tarafıma hususi bildiri göndererek sitesini ekletmek için müracaat yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu