Genel

Samsung, Bespoke AI çamaşır ve kurutma makineleri geliyor!

Sınıfının en yüksek kapasitesine haiz olan Bespoke AI Çamaşır Makinesi ve Kurutma Makinesi kuvvetli performansı, geniş kapasitesi ve yerden tutum elde eden tasarımıyla hem şık hem işlevsel bir edinim sağlıyor. 

Samsung, bugüne dek geliştirdiğ en sürdürülebilir, verimli ve akıllı çamaşır ve kurutma makinesi olan Bespoke AI™ Çamaşır Makinesi ve Kurutma Makinesi’ni Eylül ayında Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Geniş kapasitesi ve yerden tutum elde eden tasarımıyla Bespoke AI™ Çamaşır Makinesi ve Kurutma Makinesi, kullananların enerji, su ve öteki giderlerden tutum etmesini elde eden kuvvetli ve güvenilir bir performans sunuyor. Samsung’un örneksiz Bespoke serisinin mutfaktan evin tamamına yayılmasını elde eden yeni çamaşır ve kurutma makinesi, hem şık hem işlevsel bir edinim yaşatıyor.

Her yıkamada enerjiden, sudan ve deterjandan tutum 

Samsung’un yeni Bespoke çamaşır ve kurutma makineleri, suni zeka destekli sürdürülebilirlik özellikleri yardımıyla enerji, su ve deterjandan tutum sağlıyor. Yeni Bespoke AI™ Çamaşır Makinesi’nin suni zeka destekli Ecobubble™ özelliği, deterjanı hızla köpürterek, çamaşırlara nüfuz etmesini sağlıyor. Ecobubble teknolojisi yardımıyla çamaşır makinesinin enerji kullanımı %70’e kadar azalırken, soğuk suyla yıkamada dahi giysilerde aynı temizlik elde ediliyor. Ek olarak, bu teknoloji kir çıkarma oranını %24 arttırırken kumaşların %45,5 daha azca yıpranmasını sağlıyor.

Bespoke AI™ Çamaşır Makinesi, çamaşırları daha azca su ve deterjanla derinlemesine ve nazikçe yıkayan akıllı bir özellik olan suni zeka destekli AI Wash Cycle ile enerji israfını azaltabiliyor. AI Wash Cycle, her yıkamada kumaşın ağırlığını ve yumuşaklığını algılayarak, suyun bulanıklık seviyesini çözümleme ederek, yıkama esnasında çamaşırlardaki kir seviyesini etken olarak takip ediyor. Otomatik Dağıtma hususi durumunu kullanarak muhteşem su ve deterjan miktarını optimize ediyor; yıkama, durulama ve sıkma sürelerini ayarlıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu