Genel

Razer Kishi V2 güncellendi – MediaTrend

Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam seçimi markası olan ödüllü Kishi V2 for Android’in geçen yıl piyasaya sürülmesinin arkasından Razer™, Nexus yazılımı ve Android için Kishi V2 denetim aletinin yazılımı için büyük bir güncelleme duyurdu.

Android için Razer Kishi V2, Android’e üstün kaliteli dokunsal (tactile) denetim, evrensel uyumluluk ve optimize edilmiş mobil oyun performansı getirmişti. Yeni Sanal Denetleyici Modu, tüm Kishi V2 for Android sahiplerinin dokunmatik ekranlı oyunlar oynamak için denetleyicilerini kullanmalarına olanak tanır. Bu yeni güncelleme, nihai mobil oyun deneyimi için tüm mobil platformlara konsol kalitesinde denetim getiriyor. Razer’ın çözümü, sayısız dokunmatik ekranlı oyunda güvenilir, güvenli ve kullanımı kolay denetleyici desteği sağlamak için Kishi V2 denetleyicisindeki donanım ile Razer Nexus uygulamasındaki yazılımın yeni bir kombinasyonuna dayanıyor.

Sanal Denetleyici Modu, bugün Google Play Store’daki Razer Nexus uygulaması vasıtasıyla tüm Kishi V2 for Android sahipleri için parasız bir güncelleme olarak sunuluyor. Bu özellik bununla birlikte Q1 2023’te Razer Edge için de kullanıma sunulacak.

Android için Kishi V2, parasız tam bütünleşmiş Razer Nexus Uygulaması ile en iyi şekilde çalışır. Oyuncular, yüklü oyunlara erişmek, YouTube yada Feysbuk’ta gösterim yapmak, binden fazla uyumlu oyuna göz atmak yada denetleyici ayarlarını özelleştirmek için tek bir düğmeye basarak Razer Nexus uygulamasını ve arayüzünü anında başlatabilir. Razer Nexus isteğe bağlı bir uygulamadır ve abonelik gerektirmeksizin %100 parasızdır.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu