Genel

PUBG MOBILE 2.2 güncellemesi oyuna birçok yenilik getiriyor

PUBG MOBILE 2.2 güncellemesi ile oyuna tropik harita Nusa, yeni bir oyun modu, Erangel güncellemeleri ve birçok yeni içerik ekleniyor.

PUBG MOBILE, 2.2 güncellemesi gösterildi. Oyuncular, bu güncellemeyle gelen yeni Nusa haritasında tropik bölgeleri keşfederken, güncellenmiş Erangel haritasındaki yeni bölgeler içinde savaşabilecek. Oyun severler coşku veren yeni oyun modu Ön Cephe’yi deneyimlerken, Döngü 3 Sürem 8 ve Royale Pass Ay 15’in bir parçası olarak bir takım yeni kozmetik ürününün kilidini açıp kullanabilecekler.

2.2 sürümüyle oyuncular eğlence, bulgu ve harp için yepyeni bir harita olan Nusa ile tanışacak. Nusa, tropik bölgelerde yer edinen yeni 1×1 km’lik gezinsel bir ada haritası. Minik bir harita olduğundan maçlar Erangel yada Livik benzer biçimde haritalara bakılırsa oldukça daha süratli tamamlanıyor ve bu da oyunun tempolu ve daha heyecanlı kılıyor. Nusa,  her ne kadar silahlı çatışmalara ev sahipliği yapsa da görülecek bir oldukça güzel yere ve manzaraya haiz bir ada. Bir sonraki silahlı çatışmaya hazırlanan oyuncular, kısa da olsa durup bu güzelliklerin keyfini çıkarabilir.

Nusa ek olarak, erken elenen oyuncuların hayatta kalan ekip arkadaşları var ise maça tekrardan katılmalarını elde eden yeni Süper Davet mekaniğini de oyuna ekliyor. Tek başına oynayanlar ise otomatikman tekrardan doğuyor.

Yeni harita, alana yayılmış hava hattı, oldukça kattan oluşan Telepak Town Apartmanı’ndaki bir asansöre kadar süratli bir halde dolaşmanın bir takım yeni yolunu içeriyor. Nusa ek olarak Taktik Arbalet ve NS2000 Pompalı Tüfek benzer biçimde yeni silahlarla da geliyor. Oyuncular ek olarak muhteşem dengeye haiz iki kişilik çevik bir vasıta olan yeni ATV ile seyahat edebilecek.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu