Genel

Philips 5’i 1 Arada Saç Şekillendirici ile istediğiniz saçı yapın

Güzelliklerinden taviz vermek istemeyen hanımefendiler tarafınca tercih edilen Philips 5000 serisi saç şekillendirici, istediğiniz saç şekline haiz olmanız için yanınızda.

Philips, güne sıhhatli saçlar ile adım atmak isteyen kullanıcılarını 5’i 1 arada saç şekillendirici ile tanışmaya çağrı ediyor. Philips 5000 serisi, kullanıcılara her gün kolay saç stilleri sunar. İyonik bakım yardımıyla saçınız daha çok parlarken, fırça süresince sıcak yada soğuk havayı eşit olarak dağıtır.

Eşit Isı Dağıtımı teknolojisi, saçınızın aşırı ısınmasına karşı maksimum koruma sağlar ve böylece sıhhatli görünmesine ve parlak kalmasına olanak tanır. Philips 5’i 1 arada saç şekillendirici, iyonik bakım ile saçınıza anında bakım sağlar.

Philips 5’i 1 arada saç şekillendirici, naturel ve düz görünümden, muhteşem dalgalara ve kadar değişik stiller yaratmak için 5 başlık ihtiva eder. Muhteşem sonucu elde etmek için ihtiyaç duyulan hız ve ısı kolayca ayarlanabilir. Üç değişik ısı ve 2 değişik soğukluk ayarı kişiye hususi şekillendirme sağlar.

Elektrikli düzleştirme fırçası, tek seferde naturel ve düz bir görünüm oluşturmanıza destek olmak ve kolay şekillendirme için tasarlanmıştır. 38 mm’lik extra geniş bir çapa haiz ThermoBrush başlığı, pürüzsüz stiller ve dalgalar oluşturmak için muhteşem bir şekillendirme yapmanıza olanak tanır.

Soğuk ve sıcak ısı ayarı!

Bakım ayarı, optimum kurutma sıcaklığını sağlar ve aşırı ısınmaya karşı korur. Saçlar, aynı kuvvetli hava akışıyla, bakım sıcaklığında hızlıca kurur. Soğuk hava ayarı, saçınızı nazikçe kurutmak için düşük ısı kullanır. Bilhassa ince, kuru yada hasarlı saçlarda işe yarar.

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum smmpanel instagram çöktü mü
Başa dön tuşu