Genel

Oyun dünyasının en ikonik serilerinden Grand Theft Auto yakında Netflix’e geliyor

Oyun dünyasının en ikonik serilerinden Grand Theft Auto yakında Netflix’e geliyor. 

Grand Theft Auto Trilogy – Definitive Edition, 14 Aralık’ta App Store, Google Play ve Netflix mobil uygulaması üstünden tümüyle ücretsiz bir şekilde Netflix üyelerine sunulacak. Serinin fanları, oyunları ilk oynayanlar içinde yer alabilmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ön kayıt yaptırabilecek.

Mobil cihazlarda en iyi deneyimi sunacak şekilde güncellenen The Grand Theft Auto Trilogy – The Definitive Edition serisinde şu oyunlar yer ediniyor:

  • Grand Theft Auto III – The Definitive EditionHer şey Liberty City’de adım atar ve Liberty City’de biter. Kabahat dünyasının karanlık yollarında serüven kovalayacağın bir ‘açık dünya’ deneyimine hazır mısın?
  • Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition: Bu kez 1980’lere gidiyoruz… Neon ışıkları gözümüzü alıyor, kabarık saçlar ve pastel renkli ekip elbiseler kabahat dünyasının çirkin yüzüyle buluşuyor. Tommy Versetti’nin zirveye giden yoldaki ihanet ve intikam dolu hikayesi bir kez daha başlıyor.
  • Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition: 90’ların başı… Carl ‘CJ’ Johnson, ailesini kurtarmak ve kanunsuz sokaklarda egemenlik oluşturmak için San Andeas eyaletinin uçsuz bucaksız yollarında serüven üzerine serüven yaşıyor.

Netflix’in her gün genişleyen oyun kataloğunda değişik türlerden 80’in üstünde oyun yer ediniyor. Football Manager 2024 Mobile, Oxenfree, Spiritfarer, Valiant Hearts: Coming Home, Reigns: Three Kingdoms, The Queen’s Gambit Chess ve Stranger Things 3: The Game bunlardan yalnızca birkaçı. Netflix üyeleri bu oyunları parasız şekilde ve hiçbir reklam ya da uygulama içi satın alma olmadan oynayabiliyor.

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu