Genel

Orta segmentin lideri belli oldu! İşte en hızlı Android telefonlar

Akıllı telefon satın almadan ilkin ciddi araştırma süreçlerine giriyoruz. Zira son dönemde fiyatların ciddi oranda artması bu şeklinde cihazları yenileme sıklığımızı bir fazlaca uzatırken, AnTuTu şeklinde platformlar yardımıyla karar verme aşamasında herhangi bir sorun yaşamıyoruz. Peki kasım ayının en süratli orta segment telefonları hangileri? İşte AnTuTu verilerine gore kasım ayının en süratli Android orta segment telefonları!

Kasım ayının en süratli orta segment Android telefonlar sıralaması

AnTuTu’nun kasım listesine bakarsak, MediaTek‘in önde bulunduğunu söyleyebiliriz. Zira firmanın yonga setleri listedeki 10 modelin 8’ine güç veriyor. Bu aşamada geçtiğimiz ayın şampiyonu Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 2 işlemcisiyle gelen realme GT Neo5 SE oldu. Toplamda 1 milyon 166 bin 334 puan alan aleti, 1 milyon 156 bin 926 puanlı Redmi Note 12 Turbo takip etti.

Kasım ayının en hızlı orta segment Android telefonlar listesi

Listenin üçüncü esnasında 1 milyon 21 bin 724 puanlı OPPO Reno 11 5G yer alırken, dördüncü sırasındaysa 966 bin 513 puanlı iQOO Z8 bulunuyor. Beşinci sırada ise 955 bin 091 puanlı iQOO Neo7 SE karşımıza çıkıyor.

Listenin tamamı için 2. sayfaya geçiniz.

The post Orta segmentin lideri belli oldu! İşte en süratli Android telefonlar appeared first on MediaTrend.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
bahis forum define forum
Başa dön tuşu