Genel

OPPO 18’inci yılını kutluyor – MediaTrend

Hızla gelişen teknolojinin sunmuş olduğu kolaylıkları daha çok kullanıcıya ulaştırmak için yatırım halletmeye devam eden OPPO, 18’inci senesinde, kullanıcılarıyla kurduğu bağları güçlendirmeyi hedeflediği OPPO Global Community’yi hayata geçirdi ve OPPO çalışanlarının hikayelerini özetleyen bir belgesel dizisi yayınladı.

OPPO, bu yıl 18’inci yıl dönümünü kutluyor. OPPO, kurulduğu 2004 yılından bu yana, teknolojide inovasyonun sınırlarını zorlamaya devam ederken geliştirdiği teknolojilerde kullanıcı merkezli yaklaşıma bağlılığını sürdürüyor. Faaliyetlerine tüketici elektroniği şirketi olarak başlamış olan OPPO, dünya pazarlarında akıllı ürün ve hizmetlerin geliştirilmesine öncülük eden entegre yazılım, donanım ve hizmet çözümleriyle, kullanıcılarına tam hizmet veren bir teknoloji şirketine dönüştü.

Erken dönemde, müzik çalarlarında ve çeşitli özelliklerle donatılmış akıllı telefonlarında kalite açısından inovasyonlar yaparken şimdi süratli şarj teknolojisinde ve yeni akıllı telefon modellerinde çığır açan buluşlara imza atarak üstün teknoloji görüntüleme NPU’su MariSilicon X benzer biçimde en yeni inovasyonları geliştiren OPPO, teknoloji sektörünü ileri taşımaya devam eden yeniliklerle daha iyi bir gelecek yaratmayı hedefliyor. Bugün Avrupa, Asya-Pasifik, Latin ABD, Orta Doğu ve Afrika’da 60’tan fazla ülke ve bölgedeki müşterilere hizmet veren dünyanın dördüncü büyük akıllı telefon markası olan OPPO, dünya genelinde 80’den fazla telekom operatörüyle stratejik ortaklıklar sürdürüyor.

OPPOdan yeni hizmetler

OPPO, 18’inci yaşını kutlarken kullanıcılarla olan bağlarını güçlendirmek ve sunmuş olduğu kullanıcı deneyimini daha da iyileştirmek için bazı yeni hizmetler başlattı; Tüm OPPO kullanıcılarının OPPO’yla ve birbirleriyle yazışma kurup paylaşım yapması için kapsayıcı bir ekosistem sağlamak hedefiyle OPPO Global Community oluşturuldu. Topluluk, bazı değişik programlar için merkez görevi de görecek. Bu programlar içinde, kullanıcılara OPPO’nun son olarak ürünlerini ve yeniliklerini herkesten ilkin deneyimleme fırsatı sağlayacak olan OPPO Product Ambassadors Program, dünyanın her yerindeki kullananların OPPO ürün ve teknolojilerini özgürce tartışabilecekleri O-Chat açık forumu ve başkalarına esin vermek için kullanıcıları kendi yaşam hikayelerini paylaşmaya çağrı eden OPPO Lifesetter da yer ediniyor.

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu