Genel

Öneri – üniversite için tablet önerisi bütçe 8000 ₺ | Bilgi

merhaba dost

üniversite için tablet modelleri arıyorum ve birçok araştırma yaptım araştırmama nazaran piyasada en oldukca satılan markalar 1. apple, 2.samsung, 3.Huawei

benim kullanım alanım üniversite notları ve 3 boyutlu çizimler için

şimdi bu işten en iyi anlıyan apple biliyorum fakat şahsen android sistemini kullandığım için ios bir cihaza geçiş yapamıyorum bundan dolayı samsung ve huawei marklara yöneliyorum fakat burada tamamlanmamış olan huawei cihazlarında Google servis destekleri yok bu benim canımı oldukca sıkıyor tek marka kaldı oda samsung.

şimdi dostlar benim fiyat bandımda bana özelleri ve fiyatıyla beni cazip eden 3 aygıt var bunlar şöyleki ;

1. iPad 9.Nesil Wi-Fi Uzay Grisi MK2K3TU/A 64 GB 10.2″ Tablet Tutarları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe = kalem ile 8.362 ₺ kalem fiyatı 1670 ₺

2. Samsung Galaxy Tab S7 FE Wi-Fi SM-T733 64 GB 12.4″ Tablet Tutarları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe = 6800 ₺

3. Huawei MatePad 11 – Tablet – HUAWEI Store TÜRKİYE = 7.800 ₺

ek olarak ipad için kılıf ve kalem için ek 2000 ₺ gidecek ve benim fiyat bandım 8000 ₺ keşke ios alt yapısını kullansam ek 500 ilave edip alırım maalesef.

cihazlar için fikrime gelirsem

ipad için biliyorsunuz ki

samsung için oldukça beğendim ve samsung markalı bir telefon kullandığım için bazı ek özellikler yararıma oluyor.

huawei için benim kalbi mi fetih etti doğrusu yanında gelen aksesuarlar olsun aygıt özellikleri olsun oldukca 🤩 hoşuma gitti gel gelelim 😫😫 sıkıntıya Google servislerin olmaması. ek bir yazılım ile o oluyor fakat bana asla güvenli ve sıhhatli gelmiyor.

şundan dolayı benim işim ile ilgili olan her şey ve senkronize dosyalarımdan tut fotoğraflara kadar her işimi google servisler ile hallediyorum.

huawei aygıt kullanan dostlar var ise deneyimlerini oldukca merak ediyorum ve başka tablet önerileriniz var ise söyleyebilirsiniz.

ŞİMDİDEN HERKESE GÖNÜLDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER 🤩

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
nevşehir haber vps bahis forum smmpanel Sesimol.net
Başa dön tuşu