Genel

MUBI, Apple’ın 2023 App Store Ödüllerinde “Yılın Apple TV Uygulaması” Ödülünü Kazandı

Çevrimiçi film seçkileri sunan dijital bir platform, yapım şirketi ve film dağıtımcısı olan MUBI, Apple’ın 2023 App Store Ödülleri kapsamında Senenin Apple TV Uygulaması seçildi.

Apple, 2023 App Store Ödülleri kapsamında kullananların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarını, yeni maceralarla dolu bir dünyayı keşfetmelerini, aileleri ve dostlarıyla beraber eğlenmelerini elde eden 14 uygulama ve oyunu ödüllendirdi.

App Store’un editör ekibi ortalama 40 finalist arasından kullanıcılara anlamlı deneyimler sunan ve kültürel değişime esin veren uygulamaları seçti. MUBI’nin de Senenin Apple TV Uygulaması seçildiği bu senenin kazananları, sundukları muhteşem teknik yenilikler, kullanıcı deneyimi ve tasarım ile öne çıktı.

MUBI, global bir çevrimiçi film seçkisi, yapım şirketi ve film dağıtımcısıdır. Birbirinden güzel, coşku verici, inanılmaz filmlerin keşfedildiği ve seyredildiği yerdir. Beyaz perdenin efsanevi yaratıcılarından yükselen yönetmenlere, dünyanın her köşesinden filmler MUBI küratörleri tarafınca özenle seçilir.

MUBI bununla beraber yalnız platform üstünden erişebilecek iddialı yeni filmlerin yapımcısı ve dağıtımcısıdır. Dünya genelinde 190 ülkede hizmet veren MUBI, 15 milyondan fazla üyeyle dünyanın en büyük sinemasever topluluğudur.

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu