Genel

Mobil Telekomünikasyon Operatörleri Derneği’nde görev devir teslimi yapıldı

m-TOD’un yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanı Engin Aksoy oldu.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafınca her yıl dönüşümlü olarak başkanlık görevinin üstlenildiği m-TOD’un 2023 Yılı Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Engin Aksoy, m-TOD Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Türk Telekom CEO’su Umut Önal’dan devraldı.

Yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanı Engin Aksoy, “Telekom operatörleri olarak, ülkemizin dijital geleceği için mobil genişbant altyapısını güçlendirmek ve hizmetlerimizi genişletmek suretiyle çalışıyoruz. Ülkemizin her köşesinde kontakt ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için mobil altyapımız ve dijital servislerimiz ile yurttaşlarımızın yanında olmaya itina gösteriyoruz. Bir kez daha m-TOD başkanlığını üstlenmekten mutluluk duyuyorum. Yeni dönemde de sektörümüzü geleceğe taşımak için çalışmaya devam edeceğiz” diyerek yeni devrin ilk mesajını paylaştı.

Mobil telekomünikasyon operatörleri içinde uygulanabilir ve iş birliği kültürü neticesinde ulusal ve internasyonal alanda politikalar üretilmesi amacıyla 2016 senesinde kurulan m-TOD, 2023 Olağan Genel Kurul toplantısında 2024 yılına ilişkin yol haritasını ve stratejilerini belirledi.

 

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu