Genel

MEXC: Ödül Yükseltmesi! 13.044 HFT Ödülünü Paylaşmak için HFT Yatırın!

MEXC’deki HFT yatırımcılarına daha çok teşvik sağlamak için MEXC, HFT para yatırma etkinliğindeki ödülü 5.000 MX’den 13.044 HFT’ye yükseltmeye karar verdi!

HFT para yatırma etkinliği 9 Kasım 2022 19.00’dan 16 Kasım 2022 19.00’a (TSİ) kadar uzatılacaktır.

*5.000 MX’lik para yatırma ödülü 13.044 HFT’ye yükseltildiğinden, uygun kullanıcılar ödülleri MX değil HFT olarak alacaklar.

13.044 HFT Ödül Havuzunu Paylaşmak için HFT Yatırın!

Etkinlik Zamanı: 8 Kasım 2022 16.00 – 16 Kasım 2022 19.00 (TSİ)

Etkinlik süresi süresince, minimum 50 USDT değerinde net HFT para yatırma miktarına ulaşan kullanıcılar, net para yatırma miktarlarıyla orantılı olarak toplam 13.044 HFT ödül havuzundan hisse kazanabilirler.

HFT hakkında daha çok informasyon için:

[İlk Listeleme] MEXC, Hashflow (HFT) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

Not:

Net Yatırım = Yatırılan Miktar – Çekilen Miktar
Bu etkinliğe katılan kullananların, ödülleri almaya hak kazanabilmeleri için etkinlik bitiminden ilkin lüzumlu KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
HFT ödülleri, etkinlik sona erdikten sonrasında 10 iş günü içinde dağıtılacaktır.
MEXC, düzmece hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma yada piyasa manipülasyonu benzer biçimde nitelikler gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı meblağ.
MEXC, etkinlik hakkında son sonucu verme yetkisine haizdir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu