Genel

MEXC, BTC/USDT ve ETH/USDT Vadeli İşlemlerini 200x Kaldıraca Kadar Destekleyecek! 20.000 USDT Bon…

MEXC Vadeli İşlemleri büyük bir güncelleme başlattı! Şu andan itibaren MEXC, BTC/USDT ve ETH/USDT vadeli işlem alım satımında 200 kata kadar kaldıracı destekleyecek. Derhal deneyimleyin!

BTC/USDT ve ETH/USDT vadeli işlem kaldıracının 200x’e yükselişini kutlamak için MEXC, BTC & ETH Vadeli İşlemler Kaldıraç Yarışmasını başlatacak. Hem yeni hem de mevcut kullanıcılar 20.000 USDT bonus havuzundan hisse almak için yarışmaya katılmaya davetlidir.

Etkinlik bilgileri aşağıdaki gibidir:

Etkinlik Zamanı: 29 Eylül 2022 08.20 – 6 Ekim 2022 08.20 (TSİ)

Etkinlik İşlem Çiftleri: BTC/USDT ve ETH/USDT

Katılım:

Etkinlik süresi süresince 126-200x kaldıraçla vadeli işlem icra eden kullanıcılar otomatikman etkinliğe katılım elde etmiş kabul edilir. Ek olarak, etkinliğe kaydolmanız gerekmez. Etkinlik 1, Etkinlik 2 ve Etkinlik 3 ödülleri biriktirilebilir ve aynı anda alınabilir. Ne kadar fazlaca etkinliğe katılırsanız, o denli fazlaca ödül almaya hak kazanırsınız.

Etkinlik 1: Yeni Vadeli İşlemler Kullanıcıları için 10.000 USDT Hoş Geldin Bonusu

Etkinlik süresince, minimum 126x kaldıraçla ilk kez vadeli işlem icra eden ve vadeli işlem alım satımında toplam işlem hacmi minimum 10.000 USDT olan kullanıcılar, 5 USDT bonus alacaklardır. İlk 2000 kullanıcı ile sınırlıdır. Ödüller, ilk gelene ilk hizmet esasına nazaran bitene kadar dağıtılır.

Ek olarak "Vadeli İşlemler Çaylak Etkinliği"ne de katılabilir ve aynı anda fazladan Vadeli İşlem bonusu kazanabilirsiniz.

1.000$ Bonus Alın (Web):https://www.mexc.com/futures-activity/bonus

1.000$ Bonus Alın (Mobil):https://m.mexc.me/futures/activity/bonus

Etkinlik 2: 126-200x Kaldıraçla Vadeli İşlem Yapın ve 5.000 USDT Bonustan Hisse Kazanın

Etkinlik süresince, minimum 126x-200x kaldıraçla vadeli işlem icra eden ve vadeli işlem alım satımında toplam işlem hacmi minimum 50.000 USDT olan kullanıcılar, 5.000 USDT bonus havuzunu paylaşacaklardır. Detaylı bonus dağıtımı aşağıdaki gibidir:

Sıralama

Ödül (Vadeli İşlem Bonusu)

Minimum İşlem Hacmi

1

1.000 USDT

≥ 1.000.000 USDT

2

600 USDT

≥ 600.000 USDT

3

400 USDT

≥ 400.000 USDT

4-200

Kalan ödül havuzu, kullanıcı başına 50 USDT ile sınırı olan olmak suretiyle, kullanıcılara işlem hacimlerine nazaran paylaştırılır.

≥ 50.000 USDT

*Toplam Vadeli İşlem Hacmi = Oluşturulan pozisyon miktarı+ Kapatılan pozisyon miktarı (yalnızca 126-200x kaldıraçlı BTC/USDT ve ETH/USDT vadeli işlem hacmi hesaplanacaktır).

Etkinlik 3: Vadeli İşlemlerde BTC/USDT ve ETH/USDT Alım Satımı Yapın ve 5.000 USDT Bonustan Hisse Kazanın

Etkinlik süresince, vadeli işlemlerde BTC/USDT ve ETH/USDT alım satımı icra eden ve toplam işlem hacmi minimum 10.000 USDT olan (Vadeli İşlem kaldıraç çarpanından bağımsız olarak) kullanıcılar vadeli işlem hacimleriyle orantılı olarak 5.000 USDT vadeli işlem bonusundan hisse kazanacaktır. Detaylı bonus dağıtımı aşağıdaki gibidir:

Aşama

Paylaşılan Bonus Havuzu (Vadeli İşlem Bonusu)

Minimum İşlem Hacmi (USDT)

1 2.000 USDT ≥ 1.000.000 USDT
2 1.000 USDT ≥ 600.000 USDT
3 1.000 USDT ≥ 200.000 USDT
4 1.000 USDT ≥ 10.000 USDT

Notlar

Etkinlik süresi süresince tüm uygun BTC/USDT ve ETH/USDT vadeli işlemleri, etkinlik iştirakı için işlem hacmine (Oluşturulan pozisyon miktarı+ Kapatılan pozisyon miktarı) dahil edilecektir.
Etkinlik 1, Etkinlik 2 ve Etkinlik 3 ödülleri biriktirilebilir ve aynı anda alınabilir. Ne kadar fazlaca etkinliğe katılırsanız, o denli fazlaca ödül almaya hak kazanırsınız.
Ödüller, etkinlik sonuçlandıktan sonrasında 3 iş günü içinde dağıtılacaktır.
Toplu kayıt, düzmece hacim yaratma ve hileli fiil olarak değerlendirilen herhangi bir şüpheli faaliyete dahil olan kullananların hesapları MEXC tarafınca sıkı bir incelemeye doğal olarak tutulur ve etkinliğe uygunluğu iptal edilebilir.
MEXC, bu etkinliğin iptali, uzatılması, feshedilmesi yada askıya alınması, uygunluk şartları ve kriterleri, seçim ve sayısı dahil sadece bunlarla sınırı olan olmamak suretiyle, evvel bildirimde bulunmaksızın bu yargı ve koşulları herhangi bir zamanda değişiklik yapma yada düzenleme yetkisine haizdir. Kazananlar ve meydana getirilen herhangi bir işlemin zamanlaması ve tüm katılımcılar bu düzenlenmiş şartlara bağlı olacaktır.
Bu etkinliğin yargı ve koşullarının İngilizce orijinal versiyonu ile mahalli dillerdeki çevirileri içinde tutarsızlık olması durumunda, İngilizce versiyon geçerli olacaktır.
MEXC, yukarıdaki etkinlik detayları hakkında son sonucu verme yetkisine haizdir. Ek sorularınız için lütfen satın alan hizmetleriyle iletişime geçin.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu