Genel

MEXC, ATOM4L, FTT3L, ALGO3L, VET3L, CELO3L ve 8 Adet Daha Kaldıraçlı ETF Ürününün Hisselerini Bir…

ATOM4L, FTT3L, ALGO3L, VET3L, CELO3L, PSG3L, DENT3L, STMX3L, KSM3L, AVAX3L, LUNC3L, BCH5L ve PERP3L kaldıraçlı ETF ürünlerinin net değerleri 0,1 USD’den düşük olduğundan Hisse Birleştirme işlemi uygulanacaktır. Bundan dolayı, MEXC, 9 Kasım 2022 saat 20.00’de (TSİ) ATOM4L, FTT3L, ALGO3L, VET3L, CELO3L, PSG3L, DENT3L, STMX3L, KSM3L, AVAX3L, LUNC3L, BCH5L ve PERP3L kaldıraçlı ETF ürünlerinin hisselerini birleştirecektir.

ATOM4L, FTT3L, ALGO3L, VET3L, CELO3L, PSG3L, DENT3L, STMX3L, KSM3L, AVAX3L, LUNC3L, BCH5L ve PERP3L kaldıraçlı ETF ürünlerinin toplam 10 hissesi, sırasıyla 1 hisse olarak birleştirilecektir. Netice olarak, ATOM4L, FTT3L, ALGO3L, VET3L, CELO3L, PSG3L, DENT3L, STMX3L, KSM3L, AVAX3L, LUNC3L, BCH5L ve PERP3L ürünlerinin hisse başına net kıymeti 10 kat artarken, kullanıcının elindeki miktar 1/10’a inecektir. Bu bağlamda, birleştirmeden sonrasında kullanıcının toplam varlığı aynı kalacaktır.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nevşehir haber vps bahis forum uc hilesi
Başa dön tuşu