Genel

MEXC Alım Satım Madenciliği – 100.000 MOBIX (MOBX) Madenciliği için Alım Satım Yapın

Topluluk üyelerini desteklerinden dolayı ödüllendirmek için, MOBIX ekibi yalnızca MEXC kullanıcıları için bir Alım Satım Madenciliği etkinliğine ev sahipliği meydana getirecek. Toplamda 100.000 MOBX sizleri bekliyor!

Etkinlik Zamanı: 24 Eylül 2022 19.00 – 25 Eylül 2022 18.59 (TSİ)

Kurallar:

Kullanıcılar, o gün için alım satım meydana getirilen toplam MOBX miktarıyla orantılı olarak günlük 100.000 MOBX ödül havuzunu paylaşmak için MOBX alım satımı yapabilir.
Ödüller, 26 Eylül 2022 11.00’de (TSİ) kullananların hesaplarına otomatikman dağıtılacaktır.

Yargı ve Koşullar

Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar.
Her bir kullanıcının alabileceği maksimum ödül miktarı 5.000 MOBX olarak belirlenmiştir.
Kullanıcılar, yalnızca genel işlem tutarı oranları %0,08’i aştığında ödülden hisse alabileceklerdir. (Bireysel İşlem Tutarı Oranı = MOBX Alım Satımı Yapılarak Oluşturulan Bireysel İşlem Ücretleri / Bireysel MOBX İşlem Hacimleri)
Bu etkinlik ana hesaplarla sınırlandırılmıştır. Alt hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu birikmiş işlem hacmi için sayılacaktır.
Piyasa yapıcılar, API yatırımcıları ve kurumsal hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
MEXC, düzmece hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma yada piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme yetkisine haizdir.
Bu etkinlik MOBIX ekibi tarafınca düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafınca sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, etkinlik hakkında son sonucu verme yetkisine haizdir.

Proje Detayları

(Bu data proje ekibi tarafınca sağlanmaktadır. Yalnızca referans amaçlıdır.)

Proje Adı: MOBIX (MOBX)

İlk Toplam Arz:100.000.000MOBX

Resmi Web Sitesi:https://mobix.ai/

Blok Gezgini:https://explore.fetch.ai/

Twitter:https://twitter.com/mobix_ai

Telegram:https://t.me/mobix_ai

Whitepaper:https://mobix.ai/wp-content/uploads/2021/07/MOBIX-Litepaper-v-1.3.pdf

Proje Tanıtımı:

MOBIX, kullanıcıları bisiklet, e-Bisiklet, scooter, kaykay vb. şeklinde çevre dostu ulaşım araçlarını kullanmaları için ödüllendirir. Emisyonsuz hareket etmeyi seçerek MOBX tokenleri kazanabileceklerdir! Token, mikromobilite hizmeti ve altyapı sağlayıcılarının hizmetlerinin otomatikleştirilmiş, bağlamsallaştırılmış bir halde tanıtılması için temel teşvik aracı haline gelecektir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkesine bağlıdır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu