Genel

Mercusys’ten Wi-Fi 6’lı yeni Mesh sistemi

Mercusys, Halo Mesh sistemlerine Wi-Fi 6 teknolojili yeni bir model ekledi.

Bütçe dostu ağ markası Mercusys, Mesh Wi-Fi çözümlerine yeni ve kuvvetli özelliklerle donatılmış bir model ekledi. Halo H80X Mesh sistemi, Wi-Fi 6 teknolojisine haiz ve bu değişen teknolojinin getirmiş olduğu tüm olanakları Mesh teknolojisiyle birleştiriyor. Böylece evlerde hem süratli, hem kesintisiz ve tüm evi kapsayan, hem de sorunsuz bir Wi-Fi ağı oluşturuyor.

Mercusys, nispeten pahalı olan Mesh teknolojisinde de uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Türkiye’de pek fazlaca kişinin Mesh Wi-Fi sistemleriyle tanışmasını elde eden marka, şimdi en yeni Wi-Fi teknolojisi olan Wi-Fi 6’lı modeliyle daha yüksek beklentileri olan kullanıcı grubunu hedefliyor. Evimizdeki Wi-Fi ağından hem yüksek hız, hem fazlaca sayıda cihaza destek hem de geniş kapsama alanı beklentisi olanlar için Halo H80X ideal bir çözüm.

Halo H80X, kullananların yüksek bağlantı hızı beklentisini hem kablolu hem kablosuz bağlantıda karşılayabiliyor. Kablosuz bağlantıda toplamda 3 Gbps (5 GHz bandında 2402 Mbps; 2.4 GHz bandında 574 Mbps) hızlara ulaşabilen ürün, üstünde yer edinen 3 tane Gigabit Ethernet girişi yardımıyla kablo ile ağa dahi olan cihazlara da yüksek hız sunuyor.

Mesh teknolojisinin sağlamış olduğu tek bir ağ adı ile kesintisiz dolaşım olanağını geniş kapsama alanıyla birleştiren ürün, büyük evlerde de Wi-Fi sinyallerini evin her yerine iletebiliyor. 150 cihaza kadar bağlantı desteğine haiz olan Halo H80X, fazlaca sayıda cihazın ağa bağlı olduğu, geniş evlerde kuvvetli ve kesintisiz bir Wi-Fi ağı oluşturuyor.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
nevşehir haber vps bahis forum
Başa dön tuşu