Genel

MediaMarkt’tan iki yeni reklam filmi

MediaMarkt iki yeni reklam filmi yayınladı. Marka ilk filmimizde elektronikteki uzman personel desteği ve onarım hizmetini vurgularken ikinci filmimizde ise “29 Dakikada Mağazadan Teslim Al” hizmetine değindi. Her iki filmimizde de meşhur oyuncu Pelin Akil Altan ve kendisi benzer biçimde oyuncu olan eşi Anıl Altan rol aldı.

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, dijital ve toplumsal medya kanallarına hususi iki yeni reklam filmi yayınladı. Sektördeki 50 yılı aşkın internasyonal deneyimiyle devamlı uzmanlığın altını çizen marka, ilk filmimizde de hem “personel uzmanlığına” hem de MediaMarkt’tan alınsın yada alınmasın mağazalarındaki onarım hizmetine vurgu yapmış oldu. MediaMarkt, yayınladığı ikinci filmimizde ise oldukca kanallı yapısı yardımıyla tüketicilere sunmuş olduğu alternatif teslimat yöntemine değindi. Markanın her iki reklam filmlerinde de meşhur oyuncu Pelin Akil Altan ve kendisi benzer biçimde oyuncu olan eşi Anıl Altan rol aldı.

Filmimizde onarım hizmeti ve uzman personel ekibi vurgulanıyor

İlk film, telefonundan selfie çekmeye hazırlanan Pelin Akil Altan ve Anıl Altan’la açılıyor. Tam fotoğrafı çekecekken telefonunu elinden düşüren Anıl Altan, ekranının kırılıp kırılmadığını merak ederken Pelin Akil Altan sakince telefonu eline alıp ekran çatlağını farklıdır. Peşinden MediaMarkt mağazasına giden meşhur çift, markanın onarım hizmetinden yararlanır. Sonraki sahnede ise Anıl Altan, yenilenmiş telefonunu eline alırken Pelin Akil Altan da kendisini, mağazanın Artı Hizmetler Bölümünde bulunan uzman personelden robot süpürgeler hakkında informasyon alması için yönlendirir.

“Bir tek 29 dakikada mağazadan teslim al” hizmeti

Bugün tüketicilerin mediamarkt.com.tr’den aldıkları ürünleri ülke genelindeki mağazalarından teslim alınmasını elde eden MediaMarkt, bununla birlikte tüketicilere 29 dakikada teslim al hizmeti sunuyor. Gösterilen ikinci filmimizde de markanın bu oldukca kanallı hizmetine değiniliyor. Filmimizde meşhur çift dinlence için otele gelmişken Pelin Akil Altan saç şekillendiricisini unuttuğunu farklıdır. O sırada telefonunu eline alan Anıl Altan, MediaMarkt’ın internet adresinden seçtiği saç şekillendiriciyi, markanın “Mağazadan 29 dakikada Teslim Al” hizmeti ile satın alır. Hızlıca mağazaya giden çift, 29 dakikada satın aldıkları ürünü teslim alırlar.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
nevşehir haber vps bahis forum smmpanel Sesimol.net
Başa dön tuşu