Genel

MediaMarkt, The ONE Awards’ta ‘Yılın En İtibarlı Markası’’ Seçildi

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, The ONE Awards’ta “Senenin En İtibarlı Markası” ödülü ve “The ONE Awards Bü­yük Ödülü”nü kazanarak sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtladı. 

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, pazarlama ve kontakt sektörünün en mühim standartlarından kabul edilen The ONE Awards’ta, bu yıl 10. kere meydana gelen Marka Kıymeti ve Idrak Araştırması’nda “Senenin En İtibarlı Markası” seçilerek sektör profesyonelleri tarafınca tanınan yüksek itibarını ve piyasadaki kuvvetli konumunu tescilledi. Ek olarak The ONE Awards’da 5. kere “Senenin İtibarlısı” ödülünü almayı başaran MediaMarkt Türkiye bu yıl “The ONE Awards Bü­yük Ödülü”nün de sahibi oldu.

Pazarlama Türkiye ve Akademetre Research and Strategic Planning tarafınca meydana gelen araştırma, tüketici algıları ve marka itibarını ölçen kapsamlı bir emek harcama olarak biliniyor. Araştırma, halk jürisinin oylarıyla markaların performansını çeşitli kriterler üstünden değerlendiriyor.

MediaMarkt, tüketici gereksinimlerine yönelik yenilikçi çözümler sunma ve satın alan deneyimini iyileştirme mevzusundaki çabalarıyla sektördeki liderliğini sürdürüyor. Bu ödüller, firmanın satın alan memnuniyetini merkeze alarak yürüttüğü çalışmaların ve sektördeki itibarının bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu