Genel

MediaMarkt kahve severlerle bir araya geliyor

Kahve severlere hususi mağazalarında açmış olduğu MediaMarkt Barista köşelerinin yanı sıra internet sayfasında de tüketicilere çeşitli bilgiler ve tarifler sunan MediaMarkt, Ankara’da düzenlenen Coffee Festival’de yerini aldı. Etkinlikte ürünlerini sergileyen ve MediaMarkt Barista standıyla ziyaretçilerine ikramlarda bulunan marka, 3 kez Türkiye Barista Şampiyonu Nisan Ağca ile de kahve atölyeleri düzenleyecek.

Sunmuş olduğu on binlerce çeşit ürünle her yaştan tüketiciye hitap eden MediaMarkt, kahve severler için hayata geçirdiği uygulamalara yenilerini eklemeye devam ediyor. Ilkin mağazalarında açmış olduğu “MediaMarkt Barista”lar ile kahve severlere, satışa sunmuş olduğu ürünleri deneyimleme imkanı veren MediaMarkt, peşinden da bu hizmetini internet sayfasına taşıyarak tüketicilere; “Kahve Lezzetleri”, “Kahve Makineleri, Öğütücüler ve Aksesuarlar” ve “Spesiyel Kahveler ve Tarifler” olmak suretiyle 3 değişik temel kategoride önerilerde bulunmuştu.

MediaMarkt, son olarak da Ankara’da düzenlenen Coffee Festival’de Barista standıyla yer aldı. Etkinliklerde kahve severlere ikramlarda bulunan marka, 3 kez Türkiye Barista Şampiyonu Nisan Ağca ile kahve atölyeleri düzenleyecek.

Ankara’da 25 Eylül evveliyatına kadar sürecek festival, İstanbul’da ise gene MediaMarkt’ın iştirakı ve workshoplarıyla beraber 6 – 9 Ekim tarihleri içinde düzenlenecek.

Festivale hususi fırsatlar tüm Türkiye’de geçerli

MediaMarkt, buna paralel mağazalarında, mediamarkt.com.tr’de ve mobil uygulamasında “Kahve Festivali Her Gün Evinizde” diyerek kahve severler için yeni bir kampanya da başlattı. 30 Eylül evveliyatına kadar sürecek fırsatlarda öne çıkan ürün ve fiyatlarsa şu şekilde:

  • Nespresso Creatista Plus Kahve Makinesi 7.899 TL
  • Bosch TKA6A043 Filtre Kahve Makinesi 799 TL
  • Siemens EQ300 TI351209RW Otomatik Kahve ve Espresso Makinesi 4.999 TL
  • Philips EP4346/70 Tam Otomatik Espresso Makinesi 8.999 TL

MediaMarkt Barista kahve severlerin bir tık uzağında

Yalnız kahve severler için değil, kahveyi yeni tanımak isteyenler için de bir rehber niteliği taşıyan MediaMarkt Barista’ya tüketiciler aşağıdaki bağlantı üstünden ulaşabilir.

MediaMarkt Barista: mediamarkt.com.tr/tr/shop/barista.html

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
bahis forum define forum
Başa dön tuşu