Genel

MediaMarkt, Bundle AI e-com ile Alışveriş Deneyiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor

MediaMarkt, satın alan alışveriş deneyimini geliştirmek amacıyla suni zeka uygulamalarını portföyüne ekleyen Bundle ile yeni bir işe imza attı. İş birliği kapsamında, Bundle’ın yeni hizmeti Bundle AI e-com, MediaMarkt’ın sevilen ürünlerini listeleme ve suni zeka destekli chatbot’larla ürün asistanlığı yapma işlevlerini üstüne alıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, suni zeka teknolojilerini entegre ederek alışveriş deneyimini tekrardan şekillendiren Bundle ile beraber çalışmaya başladığını duyurdu. Bundle AI e-com, suni zeka teknolojisi ile tüketicilere benzersiz bir tecrübe sunmayı hedefliyor. Alışveriş sürecini kişiselleştiren ve deneyimsel bir yolculuğa dönüştüren bu teknoloji, MediaMarkt’ın “Edinim Elektroniği Perakendeciliği”ne geçiş stratejisinde tehlikeli sonuç bir rol oynuyor.

MediaMarkt, müşterilerine hem mağazada hem de satın alma sonrasında üstün bir alışveriş deneyimi sunma mevzusunda kendini devamlı yeniliyor. Bundle AI e-com, “Edinim Şampiyonluğu Yol Haritası”nda mühim bir adım olarak öne çıkıyor.

MediaMarkt, daha ilkin Anneler günü için Chat GPT-4 ile gerçekleştirdiği Anne AI projesinin arkasından, Bundle AI e-com ile teknoloji alanındaki liderliğini pekiştiriyor.  Bundle AI e-com’un suni zeka destekli chatbot’ları, kullananların MediaMarkt’ın geniş ürün yelpazesinden en uygun armağanları seçmelerinde destek oluyor. Bu inovatif yaklaşım, armağan seçimindeki zorlukları kolaylaştırıyor ve alışverişi keyifli bir keşfe dönüştürüyor.

MediaMarkt ve Bundle’ın iş birliği, tüketicilere bir tek bir ürün değil, unutulmaz bir alışveriş macerası vaat ediyor.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
bahis forum define forum
Başa dön tuşu