Genel

Lenovo, IdeaPad Gaming 3 iddialı bir oyun deneyimi yaşatıyor

Lenovo, yenilikçi ürünlerle hepimiz için daha akıllı teknolojiler sunarken, Gaming ailesi yüksek performanslı ürünleriyle enerjisini artırmaya devam ediyor.

Lenovo IdeaPad Gaming 3, oyun ve e-spor deneyimini iki değişik işlemci seçeneğiyle; yeni nesil Intel®Core™ 12. Nesil işlemci ya da AMD Ryzen 6000 serisi mobil işlemci ile güçlendirilerek zirveye taşıyor. NVIDIA® GeForce grafik kartı ile ekranda benzeri olmayan bir dünya yaratan IdeaPad Gaming 3, üstün teknolojiyle tekrardan tasarlanan süratli ve sessiz Quad Vent soğutma sistemiyle de asla düşmeyen kuvvetli bir performans ortaya koyuyor.

Lenovo Türkiye, daha akıllı teknolojiler sunmaya devam ederken Lenovo Gaming ailesi Legion ve Ideapad Gaming ürünleri ile oyuncuları daima bir adım daha ileri taşıyacak bir performans sunuyor. Gaming ailesinin üstün ürünlerinden Lenovo IdeaPad Gaming 3, kuvvetli performanslı, yeni nesil süratli işlemcili donanımıyla oyun ve e-spor deneyimini zirveye taşıyor. 12. nesil Intel®Core™ işlemci ya da AMD Ryzen 6000 serisi mobil işlemci ile güçlendirilen IdeaPad Gaming 3, NVIDIA® GeForce grafik kartıyla birinci derslik bir oyun deneyimi ve ekranda bambaşka bir dünya yaratıyor. Lenovo IdeaPad Gaming 3, oniks grisi ve buzul beyazı şık tasarımındaki minimal logolar ve ince düşünülmüş mavi detaylar kullanıcılarına biçim katıyor.

Grafik performansta devrim

Lenovo IdeaPad Gaming 3, yüksek tazeleme hızına haiz 16 inç berrak WQXGA ekranıyla çarpıcı bir canlılıkta görsel bir ziyafet sunarken, Gölge Siyahı beden içindeki gelişmiş oyuncu klavyesi, muhteşem bir oyun hazzı yaratıyor. 165 Hz’ye ulaşan IdeaPad’lerdeki süratli ekranlarla yırtılmalarının önüne geçilirken, en üstün ışın seyretme özellikli grafiklerle gerçekçi bir oyun coşkusu yaşatıyor.

 

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum uc hilesi
Başa dön tuşu