Genel

Kulak, burun ve kaş kılı temizleme teknolojileri

Yüz bölgesinde çıkan kıllar rahatsız edici olabiliyor. Bilhassa kulak ve burunda uzayan kılları almak çoğu zaman zahmetli olabilir. Her neyse ki bu probleminin artık teknolojik bir çözümü var. Bilhassa kulak ve burun kıllarını acısız olarak almak için geliştirilen cihazlar, kablosuz kullanılabilmeleri, gerektiğinde duşta bile çalışabilmeleri ve su altında bile yıkanabilmeleri sebebiyle oldukca kullanışlı. Genel olarak kulak ve burun kılı temizliği için geliştirilse de bu cihazlarla gelen değişik başlıklar, oldukca değişik ihtiyaçlara da yanıt veriyor. Mesela favori ve kaş düzeltme benzer biçimde işlevler de bu dijital oyuncaklar tarafınca başarıyla yerine getiriliyor. Bu yazıda, MediaMarkt intermet mağazasından sizler için seçtiğim dört değişik kulak ve burun kılı temizleme aletine yakından bakıyoruz. Hazırsanız, gelin derhal başlamış olalım:

 

GOLDMASTER GM-7138 Star

GOLDMASTER GM-7138 Yıldız

Bir set halinde gelen GOLDMASTER firmasının GM-7138 Yıldız model kişisel bakım seti, 3 değişik başlıkla beraber geliyor. Bu başlıklar; Kulak & Burun kılı temizleme başlığı, Favori, ense ve boyun kılı temizleme başlığı, Kaş düzeltme başlığı olarak adlandırılıyor. Bu sayede tüm kişisel bakım ihtiyacınız olan şeyleri tek bir cihazla gerçekleştirebiliyorsunuz. 1 tane kalem pille çalışan, kablosuz olarak da kullanılabilen GOLDMASTER GM-7138 Yıldız ile ense ve kaş benzer biçimde gerekseme duyduğunuz bölgelerde de arzu ettiğiniz benzer biçimde düzeltmeler yapabiliyorsunuz.

REMINGTON NE3150 Smart Hijyenik

REMINGTON NE3150 Smart Hijyenik

Bilhassa baş bölgenizde, burun içi, kulak, kaş, ense benzer biçimde yerlerde uzayan kılları fazla süre harcamadan gidermenin yollarından biri de REMINGTON firmasının NE3150 Smart Hijyenik adlı bu ürünü. Paslanmaz çelik kaplı ve su altında yıkanabilir bıçaklara haiz olan bu ürünle, istenmeyen kıllardan kurtulmak çocuk oyuncağı. Burun, kulak ve kaşlar için düzeltme başlığıyla beraber gelen 1 tane kalem pille çalışan REMINGTON NE3150 Smart Hijyenik, dikkatleri üzerinize çeken rahatsız edici kıllardan sizi kurtarmak için ideal çözümlerden biri.

FAKIR 3 Touch

FAKIR 3 Touch

Kişisel bakımı ergonomik hale getirmek isteyenler için FAKIR firmasının çözümü ise 3 Touch adlı bu model. Temel olarak kulak ve burun kılı temizleme, kaş ve favori şekillendirme aleti olarak tanımlayabileceğimiz bu aygıt, 3 değişik başlıkla beraber geliyor. Paslanmaz çelik bıçaklara haiz olan bu cihazla, yüz bölgenizdeki istenmeyen kıllardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. 1 tane kalem pille çalışan ve kablosuz olarak istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz FAKIR 3 Touch, gerektiğinde su altında bile yıkanabiliyor.

PHILIPS NT3650/16

PHILIPS NT3650/16

Tavsiye edeceğim son ürün, PHILIPS firmasının NT3650/16 modeli. Burun kılları, kulak kılları ile kaşları çekmeden ve acı vermeden alma kabiliyetine haiz olan bu ürün, paslanmaz çelik bıçaklarla geliyor. Gerektiğinde duşta da kullanılabilen ve yıkanabillen PHILIPS NT3650/16, değişik başlıkları yardımıyla ihtiyaca nazaran istenilen bölgelerde kullanılabilir. 1 tane kalem pil ile çalışan ve kablosuz kullanım imkânı sunan bu ürün, ufak bir gezi çantasıyla geliyor.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda kulak ve burun kılı temizleme teknolojileri hakkında detaylı data vermeye çalıştım. MediaMarkt web mağazasında satışa sunulan tüm kişisel bakım ürünlerini buradan görebilirsiniz. Mevzuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıya yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalınca.

Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


MediaTrend’de gösterilen öteki yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Islak ve kuru temizlik sihirbazı: TINECO Floor One S3

Logitech MK470 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti incelemesi

Yayıncılar için mikrofon seçenekleri

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu