Genel

Keşif Sezonu WoW Classic’te yayında

World of Warcraft Classic, oyuncuları bir kez daha Azeroth’a dönerek yeni maceralar ve birçok keşifle dolu bir yolculuğa çıkmaya çağrı ediyor.

Şu an oyunda mevcut olan Bulgu Sezonu’nda oyuncular, karakterleri için yeni yeteneklerin ve oyun tarzlarının kilidini bulgu ve gözlem ile açacakları değişik bir Azeroth’a girecekler.

Classic Dönem diyarlarından erişilebilen Bulgu Sezonu, aralarında şunlar da bulunan yeni özellikler ve eşi olmayan kaide sistemleriyle geliyor:

RÜNLER

  • Oyuncuların dünyanın dört bir yanında onlara bazıları daha ilkin WoW Classic sınıflarının kullanımına sunulmamış yeni kabiliyetlere erişim imkânı verecek hususi rünler keşfetmeleri gerekecek.

RÜN İŞLEME

  • Oyuncular, çarpışmada değilken beceri değişiklik yapma olanağı sunup onları gözlem halletmeye teşvik edecek rün işleme vasıtasıyla sınırı olan bir sayıda rün uygulayabilecek.

Aşamalı Düzey Sınırı Artışları

  • Başlangıçta 25’le sınırı olan olacak Bulgu Sezonu seviyesi zaman içinde artarak her düzey bandında değişen ve daha yenilikçi bir oyun sonu deneyimi sunacak.

Tekrardan Tasarlanmış Classic Zindanları

  • Evvel 5 oyunculuk bir düzey atlama zindanı olan ve oyuncuların dizilimlerini sınayacak coşku verici zorluklar sunmak için tekrardan tasarlanmış patron karşılaşmalarıyla baştan işlenen 10 kişilik 25. düzey Blackfathom Derinlikleri baskınından başlayarak her aşamanın düzey sınırıyla oyunculara deneyimleyebilecekleri yeni içerikler sunulacak.

Dünya PvP Etkinlikleri

  • Yeni baskınlara ek olarak her düzey bandının sınır bölgesinde oyuncuların yeni kabiliyetlerini birbirlerine karşı kontrol edebileceği dünya PvP etkinlikleri yapılacak. 25. düzey başlangıç PvP bölgesi, Ashenvale’da olacak.

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu