Genel

Islak ve kuru temizlik sihirbazı: TINECO Floor One S3

TINECO Floor One S3 akıllı ıslak ve kuru kablosuz dikey süpürge, oldukca fonksiyonlu bir temizlik sihirbazı. Kullanıcı dostu suni zekâ teknolojisiyle güçlendirilen Floor One S3, klasik süpürgelerden değişik olarak kullanıcısına tam anlamıyla akıllı bir aygıt deneyimi sunuyor.

Floor One S3’te, Akıllı Vakum ve Yıkama Sistemi, Hepsi Bir Arada LED Ekran, Akıllı Pil ve Gürültü Optimizasyon Sistemi, Oldukca Aşamalı Kendi Kendini Temizleme Sistemi, Uygulama Entegrasyonu ve Sesli Asistan, Kablosuz Kullanım ve Üstün Manevra Kabiliyeti ile Oldukca İşlevli Bağlantı İstasyonu özellikleri mevcut.

FLOOR ONE S3

Tüm temizlik işleri için tek aygıt kafi

Kirleri algılamayı ve zeminleri tek bir akıllı adımda tamamen temizlemeyi elde eden emiş enerjisini ve su akışını otomatikman ayarlamak için Floor One S3, Tineco’nun yenilikçi iLoop akıllı sensörünü kullanıyor. Bu sayede Floor One S3 ile süpürme, yıkama, silme, paspaslama benzer biçimde birçok işlevi tek cihazla yapıyor ve zamandan tutum ediyorsunuz.

FLOOR ONE S3

Kısa sürede tertemiz mekânlara haiz olma lüksü

Sıkıntılı ve inatçı kirleri geleneksel paspaslardan oldukca daha iyi temizleyen kuvvetli bir fırça silindirine haiz olan Floor One S3, emiş enerjisini ve su akışını otomatikman ayarlayarak ardında kuru ve üstünde hiçbir iz olmayan zeminler bırakıyor. Floor One S3, kısa sürede tertemiz bir mekâna haiz olma lüksünü size sunuyor.

FLOOR ONE S3

Yıkama ve anında kurutma işlevi oldukca ergonomik

Oldukca fonksiyonlu temizlik sihirbazı Floor One S3, evinizdeki ihtimaller içinde kirleri, geleneksel paspaslardan oldukca daha iyi temizler. Ilkin yıkama ve peşinden kurulama icra eden Floor One S3, geride hiçbir iz olmayan zeminler bırakır. Bunu da haiz olduğu kuvvetli fırça silindiri yardımıyla ustalıkla gerçekleştirir.

FLOOR ONE S3

Kendi kendini temizleme sistemi

Evinizi temizlerken artık ellerinizi kirli bir fırça silindirine ya da süpürgenizin aksesuarlarına dokunmanız gerekmeyecek. Zira Floor One S3 tek bir düğmeye dokunmanızla çalışan kendini temizleme fonksiyonuna haiz. Fırça silindiri ve temizlik tüpleri otomatikman temizlenir ve elleriniz kirden, eviniz kokudan uzak olur.

IFLOOR ONES3

Tüm fonksiyonlar LED ekranda

Floor One S3, tüm özellikleri takip edebileceğiniz bir LED ekrana haiz. Bu ekrandan temizlik durumu, cihazın performans, pil seviyesi, WiFi benzer biçimde pek oldukca fazlası özelliği takip edebilirsiniz. Floor One S3, size tüm işlemleri bildirimlerle haber veriyor ve cihazın kendisini temizleme zamanı geldiğini hatırlatıyor. Böylece hiçbir sorunla karşılaşmadan akıllı bir temizlik deneyimi yaşıyorsunuz.

IFLOORONES3

Temizlik kovası ve paspas taşımaya son

Temizlik yaparken devamlı taşıdığınız kovaları; kabloların, paspasların ve ağır elektrikli süpürgelerin yarattığı karmaşayı unutun. Floor One S3, hafifçe ve kablosuz gövdesi ile özgürce hareket etmenizi sağlar. Merdivenler de dahil dar alana haiz her bir köşeyi tam anlamıyla temizlemek için kolaylıkla manevra yapabilirsiniz.

FLOOR ONE S3

Pili akıllı kullanır, işini yarıda bırakmaz

Şarj etmenize gerek kalmadan daha uzun süre temizlik yapabilirsiniz. Floor One S3, akıllı sensörü yardımıyla kirleri temizlemek için ne kadar güç icap ettiğini hesaplar ve buna gore gücü, su akışını ve emişi otomatikman ayarlar. Pil gücü boşa harcanmaz ve bu sayede 35 dakikaya kadar daha uzun bir kullanım süresi sunar.

IFLOORONES3

Sessiz çalışır, dostlarınızı rahatsız etmez

Ailenizi ve evcil hayvanlarınızı rahatsız etmeden sükunet içinde temizlik yapabilirsiniz. Floor One S3 duyarlı hava kanallarına ve kuvvetli, ultra sessiz, fırçasız dijital motorla gürültüyü azaltan malzemelerle tasarlanmıştır.

IFLOORONES3

Bağlantı istasyonu ile akıllı tecrübe

Tertipli, tertipli ve daima tam şarjlı. Floor One S3 kompakt ve kullanışlı bağlantı istasyonu yardımıyla aleti muhafaza ve şarj eder. Siz aleti üstüne koyduğunuz sürece zeminde hiçbir pislik yada kalıntı bırakmadan kendi kendini temizler.

IFLOORONES3

Uygulama desteği ve sesli asistan pozitif yanları

Gerçek zamanlı performans takip edeni, bakım hatırlatıcıları, teknik destek, mesele yok etme ve daha fazlasını içeren akıllı bir temizlik deneyimi için Tineco uygulamasına bağlanın. Temizlik esnasında Floor One S3’ün destek sesli asistanı size performans durumu, güç seviyesi, tıkanıklıklar ve öteki işleyiş detayları de dahil olmak suretiyle gerçek zamanlı güncellemeler sunar.

Ürünle gelen aksesuarlar neler?

Floor One S3 akıllı ıslak ve kuru kablosuz dikey süpürgenin, oldukca fonksiyonlu bir temizlik sihirbazı bulunduğunu başlangıçta söylemiştim. Bu fonksiyonları destekleyen aksesuarlar da ürünle beraber geliyor. Bu aksesuarlar, fırça silindiri, HEPA filtresi, 3’ü 1 arada temizleme aracı, şarj tabanı, koku giderici ve temizleme solüsyonu ve adaptör olarak sıralanıyor.

IFLOOR ONES3

Bu ürün ailesinde IFloor, IFloor 3 ve Floor One S3 olmak suretiyle üç değişik model bulunuyor. TINECO’nun MediaMarkt’ta satılan tüm süpürge modellerini buradan görebilirsiniz.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda TINECO Floor One S3 hakkında detaylı data vermeye çalıştım. MediaMarkt web mağazasında satışa sunulan tüm süpürge modellerini buradan görebilirsiniz. Mevzuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıya yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalınca.

Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


MediaTrend’de gösterilen öteki yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Logitech MK470 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti incelemesi

Yayıncılar için mikrofon seçenekleri

Güne zinde başlamanızı sağlayacak meyve sıkacağı modelleri

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu