Genel

iPhone 14 Ailesi Bize Neler Sunuyor? Yeni Ne Var? [Video]

Apple yeni nesil iPhone 14 Ailesi ile karşımızda. Peki bu yeni seri bizlere ne sunuyor? Çentiksiz iPhone 14 Pro iyi mi bir edinim vadediyor?

Akıllı telefon pazarında zelzele tesiri yaratan iPhone 14 Ailesi ile nihayet tanıştık ve ürünler de satışa sunulmaya başladı. Fiyatlar yüksek benzer biçimde görünse de uzun kullanım süresi ve kıymet kaybetmemesi ile iPhone’lar devamlı kullanıcılar tarafınca tercih edilen bir ürün olmuştur. MediaMarkt mağazalarında da kontrol edip fizyolojik olarak inceleyebileceğiniz iPhone 14 serisinin bizlere neler sunduğunu sizler için bir video ile bir araya getirdik.

Bu seride Apple, “Mini” adını verdiği üründen vazgeçerek “Plus” modeline geri dönüyor. iPhone 14 Plus öteki ürünlere gore birazcık geç satışa sunulsa da bugün tüm renk seçenekeleri ile iPhone 14 Plus MediaMarkt mağazalarında ve online’da satışta. Apple bu yıl iPhone X serisinden beri kullandığı çentiği bırakarak iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinde hap şeklinde bir çentik ile yola devam etme sonucu aldı. Bizlere sorarsanız yeni görüntü tek kelimeyle görkemli olmuş.

Apple iPhone 14 ve iPhone 14 Plus modellerinde geçtiğimiz senenin işlemcisi A15 Bionic ile yola devam ederken iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinde ise A16 Bionic yonga setine geçiş yapılmış oldu. Kamera tarafında ise gene Pro ve Pro Max modellerinde 48 megapiskel kamera kullanılarak bu aşamada inanılmaz bir performans ortaya konması sağlandı. Peki Apple, iPhone 14 Ailesi ile bizlere hakkaten de neler sunuyor? Gelin bunu beraber izleyelim…

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum uc hilesi
Başa dön tuşu