Genel

[İlk Listeleme] MEXC, Super Fan Token (SFT) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

MEXC, Super Fan Token (SFT) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve SFT/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
SFT/USDT Alım Satımı: 13 Kasım 2022 15.00 (TSİ)
*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin bilincinde olunuz.

Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafınca sağlanmıştır. Bir tek referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Super Fan Token (SFT)

Maksimum Arz: 280.000.000 SFT

Resmi Websitesi: https://superfantoken.io/en/

Blok Gezgini (ERC20): https://etherscan.io/token/0x04fc4C365dA72bBd2d13e4Bc8eB1221664858051

Twitter: https://twitter.com/superfantoken

Instagram: https://www.instagram.com/super.fantoken/

Whitepaper: https://superfantoken.io/assets/docs/SuperFanToken-White-Paper.pdf

Projenin Kısa Tanıtımı

Super Fan Token, Avrupa’nın en büyük spor ağlarından önde gelen VOLE tarafınca piyasaya sürülen bir yarar tokenidir. VOLE, $SFT sahiplerine VOLE Uygulamasında canlı maçlar, hususi turnuvalar, mühim anlamış olur, sahne arkası görüntüleri, hususi röportajlar vb. içeriklere erişim sağlamaktadır.

VOLE, 12 milyon etken kullanıcısıyla Avrupa’nın en süratli büyüyen ve en büyük yandaş etkileşimi/içerik ağlarından biridir.

$SFT, açıkça maksimum token arzının süre içinde azalması için tasarlanmıştır. Taraftarlar, yarar için $SFT’leri stake ettiğinde, stake edilen $SFT’lerin değişken bir yüzdesi (averaj %30) yanar.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nevşehir haber vps bahis forum uc hilesi
Başa dön tuşu