Genel

[İlk Listeleme] MEXC, Popcorn (POPCORN) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

MEXC, Popcorn (POPCORN) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve POPCORN/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
POPCORN/USDT Alım Satımı: 27 Eylül 2022 15.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin bilincinde olunuz.

Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafınca sağlanmıştır. Yalnız referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Popcorn (POPCORN)

Maksimum Arz: 10.000.000 POPCORN

Websitesi: https://www.popcorn.network/

Blok Gezgini (ERC-20): https://etherscan.io/token/0xd0cd466b34a24fcb2f87676278af2005ca8a78c4

Telegram: https://t.me/popcorndao

Twitter: https://twitter.com/Popcorn_DAO

Discord: https://discord.com/invite/w9zeRTSZsq

Whitepaper:https://www.popcorn.network/docs/Popcorn_whitepaper_v1.pdf

Projenin Kısa Tanıtımı

Popcorn, yalnızca kripto varlıklarında yüksek getiri sağlamakla kalmayıp, son kullanıcı için herhangi bir ek gider yada maliyet olmaksızın topluluk tarafınca seçilen toplumsal tesir organizasyonlarını finanse eden küratörlü strateji havuzları ve DeFi ürünleri sunar.

Popcorn, sonrasında kamu yararına katkıda bulunmak suretiyle ufak bir işlem tutarının öğrenim edilmiş olduğu yeni, getiri üreten DeFi ürünleri yaratarak, toplumsal faydayı protokolün en temeline yerleştirir. PopcornDAO üyeleri yada POP token sahipleri, Popcorn projesinin yetki sahipleridir ve protokolün büyümesini hızlandırmak, organizasyonu merkeziyetsizleştirmek ve kalıcı olarak kamu yararı için toplumsal tesir yaratma misyonunu geliştirmek şeklinde ortak bir hedefi paylaşırlar.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkesine bağlıdır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu