Genel

HUAWEI Mate 50 Pro, DXOMARK tarihindeki en yüksek puanı aldı

DXOMARK tarihindeki en yüksek puan olan 149 puanla HUAWEI Mate 50 Pro, mevcud en iyi fotoğrafçılık akıllı telefonu oldu.

HUAWEI’nin en yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mate 50 Pro, dünya lideri kalite değerlendirme laboratuvarı DXOMARK testini başarıyla geçti ve üstün genel performans ve fotoğraf özellikleriyle sektördeki en büyük rakiplerini geride bıraktı.

Son olarak DXOMARK sıralaması, yeni Mate 50 Pro’nun piyasadaki en iyi mobil kamerayla donatıldığını açıkça gösteriyor. HUAWEI’nin amiral gemisi akıllı telefonu, kuvvetli 50 MP Ultra Diyafram Kamerası ve optik sistem, mekanik yapı, görüntüleme teknolojisi ve görüntü işlemede mühim gelişimleri içeren dünyanın ilk 10 seviyeli ayarlanabilir fizyolojik diyaframına haiz. Ultra Diyaframlı Kamera, f/1.4-4.0 değişken diyaframla beraber XD Fusion Pro görüntü motoruyla birleştiğinde, akıllı telefonda çekilen fotoğraflar neredeyse DSLR düzeyinde görüntü kalitesi yakalıyor.

DXOMARK, son olarak HUAWEI amiral gemisi modelinin hem teknik hem de fotoğrafik kabiliyetlerini överek toplam 149 puanlık üstün dereceli puan verdi. Mate 50 Pro’nun 149 fotoğrafçılık puanı, genel fotoğrafçılık, düşük ışık koşulları, portre ve grup fotoğrafları ile naturel bokeh efekti mevzularında muhteşem performansına dayanıyordu.

DXOMARK’ın detaylı akıllı telefon sıralama raporu: https://www.dxomark.com/smartphones/

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum uc hilesi
Başa dön tuşu