Genel

HUAWEI eKit çözümlerini duyurdu – MediaTrend

HUAWEI CONNECT 2023 etkinliğinde tanıtımı meydana getirilen HUAWEI eKit ürünleri, bilhassa KOBİ’ler için tasarlanmış, dijital dönüşüm odaklı teknolojik çözümler sunuyor. İşletmelerin dijital altyapılarını güçlendirerek daha verimli ve bağlantılı emek harcama ortamları oluşturmalarına destek olan eKit ürünleri, Türkiye pazarındaki kuruluşlarla buluşuyor. 

Huawei, yeni nesil dağıtım ve depolama ürünlerinden oluşan eKit serisiyle, KOBİ’lerin dijital dönüşümüne katkı sağlayacak, inovasyon odaklı bir çözüm paketi sunuyor.  eKit ürünleri, işletmelerin dijital altyapılarını güçlendirerek daha verimli ve bağlantılı emek harcama ortamları oluşturmalarına destek oluyor.

Seride yer edinen ürünler; kablolu ve kablosuz ağ çözümleri, veri depolama sistemleri ve iş birliği platformları benzer biçimde çözümler sunuyor. eKit serisi, KOBİ’lerin iş süreçlerini kolaylaştırmak, veri yönetimini iyileştirmek ve emek harcama verimliliğini çoğaltmak suretiyle tasarlandı. Huawei bu ürünlerle, KOBİ’lerin teknolojik gereksinimlerini karşılayarak, pazardaki rekabet güçlerini artırmalarına destek olmayı hedefliyor.

HUAWEI eKit, KOBİ’lerin değişik iş senaryolarına yönelik olarak, kurulum, bakım, öğrenme ve kullanım kolaylığı vaat eden dağıtım ürünlerinden oluşuyor. Akıllı iş birliği, kablolu ve kablosuz ağlar, IP + optik erişim ağları, depolama ve BT platformları da dahil olmak suretiyle, geniş bir ürün yelpazesine haiz olan HUAWEI eKit paketi kapsamında, 2023 yılının ilk yarısında, 51 ürünü piyasaya sürdü. HUAWEI, 30’dan fazla tipik senaryo için çözümler sunan 50’den fazla dağıtım çözümüyle, eKit ürün yelpazesini genişletmeye devam edecek.

HUAWEI eKit ürünlerinin Türkiye’deki dağıtımı Penta Teknoloji tarafınca gerçekleştiriliyor. 30 yıldan uzun bir süredir dünyanın önde gelen teknoloji markalarını ve informasyon teknolojileri ürünlerini tüketicilerle buluşturan Penta Teknoloji ve Huawei, bu yeni çözümlerin lansmanı için; İstanbul, Ankara ve Kayseri’de ortak etkinlikler düzenledi. Çözüm, Eksa, Kare, Oksid firmaları da Huawei eKit çözümlerinin Elite İş Ortakları olarak konumlanıyor.

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu