Genel

Haber – The Darkness II | Bilgi

Sistem Gereksinimleri:​

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
İşlemci: 2.4 GHz dört çekirdek işlemci
Hafıza: 2 GB RAM
HDD: 10GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9800 GTX

Oyun Hakkında:​

The Darkness II bir aksiyon oyunudur, Digital Extremes tarafınca geliştirilmiştir ve 10 Şubat 2012’de yayınlanmıştır. Oyuncu olarak oyunda Jackie Estacado rolünü üstleniyoruz., Karizmatik kahramanımız iki yıl sonrasında Franchetti kabahat ailesinin mafya babası olarak geri dönüyor. Sadece hayatından pek de memnun değildir. Geçmişin anıları onun düzgüsel insanoğlu şeklinde yaşamasına izin vermez.

Ek olarak kahramanımızın içinde hala yatan uğursuz güç ise işleri daha da kötüleştirir. Arkasından Jackie ve ailesinin öteki üyelerine meydana getirilen saldırının geniş çaplı bir çete savaşını başlatmış olduğu ortaya çıkar. Dahası, saldırının arkasında gizemli ve kuvvetli Victor Volante tarafınca yönetilen üçüncü bir grup vardır. Teşkilat, Jackie Estacado’nun taşımış olduğu öngörülemez gücü kontrolünü ele geçirmek istemektedir. Jackie bu süreçte düşmanlarıyla çeşitli yakıcı silahlarla savaşıyor, sadece bununla beraber karşı tarafın saflarında kaosa yol açan şeytani kollar şeklinde hususi güçlerden de yararlanıyor.

Bir kol nesneleri ve düşmanları kesebilirken, öteki kolla değişik eşyalar yakalanabiliyor. Bu şekilde aynı anda dört uzuv birden kullanıyoruz. Ek olarak, kahramanın becerileri kapsamlı bir geliştirme ağacından sonraki kabiliyetleri satın alarak geliştirilebilir. Bunu yaparken düşmanları değişik şekillerde öldürerek ve kelimenin tam anlamıyla kalplerini sökerek toplanan karanlığın birikmiş enerjisini kullanıyoruz. The Darkness II averaj 8 saat bir oynanış sunmaktadır.

Oyundan Görüntüler:​

Oynanış Videosu:​

 

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu