Genel

Haber – Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’in tanıtım tarihi belli oldu | Bilgi

Samsung-Galaxy-Z-Flip-4-Colors.jpg

Samsung, Galaxy Z Fold5 ve Galaxy Z Flip5’in başrolde olacağı yeni Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihini resmen deklare etti. Seul’deki etkinlik, 26 Temmuz saat 14:00’te (TSİ) başlamış olacak. Peki bu etkinlik iyi mi izlenecek?

Cenup Koreli teknoloji devi Samsung, uzunca bir süredir temmuz ayının sonunda gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliği ile gündemde. Marka, bu etkinlikte Galaxy Z Fold5 ve Galaxy Z Flip5 başta olmak suretiyle Galaxy Watch Series 6 ile Galaxy Tab S9 serisini de tanıtmış olacak. Doğal olarak başka sürprizler de görebiliriz.

Samsung cephesinden gelen son haberler ise yaklaşmakta olan Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihinin netleştiğini ortaya koydu. Samsung Hindistan’ın web sitesinde paylaşılan bir video, etkinliğin 26 Temmuz’da gerçekleştirileceğini kesinleştirmiş oldu. Öte taraftan; etkinliğin Cenup Kore’nin başkenti Seul’de gerçekleştirileceğini izah edelim. Bu, Samsung tarihinde bir ilk olacak. Bugüne dek Galaxy Unpacked etkinlikleri ya ABD’de ya da Avrupa’da gerçekleşiyordu.

İşte Samsung tarafınca meydana getirilen paylaşım:

Samsung, Galaxy Unpacked etkinliği ile ilgili açıklamalarında dikkat çeken ifadeler kullandı. Samsung’a gore Galaxy Z Flip5, tüketicinin katlanabilir ekranlı telefonlara yönelmesini sağlayacak. Samsung’un iddialı açıklamasının altından neler çıkacağını 26 Temmuz’da hep beraber göreceğiz. Bakalım Samsung, hakikaten de tüketicinin aklını çelmeyi başarabilecek mi…

Ayrıca; Samsung tarafınca meydana getirilen açıklamaya gore Galaxy Unpacked, firmanın resmi web sitesi ile YouTube kanalı üstünden seyredilebilecek. Etkinliğin başlangıç saati ise 14:00 (TSİ) olarak açıklandı.

Kaynak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu