Genel

Haber – Farklı sektörlerden profesyoneller teknoloji haftasında buluşacak | Bilgi

İş ve teknoloji dünyasını bir araya getirecek Istanbul Tech Week, 2-3-4 Kasım’da İstanbul’da gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz 2 yılda 30 bin kişinin katılmış olduğu etkinlik, üst düzey yöneticiler, start-uplar, akademisyenler ve teknoloji sağlayacıları ile network olanağı sunuyor.​

1663657659285.png

Geleceğin teknolojileri mevzusunda farkındalık ve informasyon ağı oluşturmak, yeni teknolojilerle ilgilenen değişik sektörlerden profesyonellerin veri, suni zeka, bulut bilişim, artırılmış gerçeklik şeklinde teknolojilerle şekillenen yeni dünyayı işlerine entegre etmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen Istanbul Tech Week, bu yıl 2-3-4 Kasım 2022 tarihlerinde Sıkıntılı PSM’de gerçekleştirilecek. Türkiye’nin ilk teknoloji haftası olarak hayata geçirilen etkinlik, bu yıl kapılarını 3. kez açacak.

smartcon tarafınca düzenlenen Istanbul Tech Week’in iş ve teknoloji dünyasını bir araya getiren en kapsamlı etkinlik olduğuna dikkat çeken İstanbul Tech Week Yönetim Kurulu Üyesi Başak Tulga Önen, “İstanbul Tech Week, teknoloji ekosisteminin tüm oyuncularını kapsayan bölgesel bir oluşumun hayata geçirilmesini amaçlıyor. Teknoloji odaklı varlıklı içinde ne olduğu, mahalli ve global konuşmacıları, edinim etkinlikleriyle dopdolu bir teknoloji haftası sunuyor” dedi.

Kaynak: Değişik sektörlerden profesyoneller teknoloji haftasında buluşacak

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
nevşehir haber vps bahis forum smmpanel Sesimol.net
Başa dön tuşu