Genel

Elektronik aksesuarlar MediaMarkt’ta kampanyada [Son gün 19 Eylül]

MediaMarkt, mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de başlatmış olduğu kampanya kapsamında aksesuar kategorisindeki çeşitli ürünlerde birbirinden değişik fırsatlar sunuyor. 19 Eylül’e kadar devam edecek kampanya ile hoparlörlerde, kulaklıklarda, taşınabilir şarj aletlerinde ve daha birçok kategoriden teknolojik aksesuarlarda avantajlar sunulacak.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, değişik kategori ve fiyatlardan sunmuş olduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin olmazsa olmaz aksesuarlarında da mühim kampanyalar düzenliyor. Markanın 19 Eylül geçmişine kadar sürdüreceği kampanya kapsamında aksesuar kategorisinde bulunan taşınabilir şarj cihazlarından taşınabilir hoparlörlere, bluetooth kulaklıklardan oyuncu aksesuarlarına ve daha birçok kategoride çeşitli fırsatlar yer alacak.

Müziksiz yapamayanlar için ürünler

Kampanyalı ürünler içinde MediaMarkt’ın müzikseverler için hayata geçirdiği indirimler dikkat çekiyor. Buna bakılırsa hem iç hem de dış mekanlarda kaliteli bir müzik dinleme imkanı veren ve bununla birlikte kolayca taşınabilen JBL Go 2 Bluetooth hoparlör 499 TL’den, Baseus E2 Bowie True Wireless kulak içi Bluetooth kulaklık ise 699 TL’den satılacak.

Yaşamı iyileştiren ürünler MediaMarkt’ta 

Bugün birçok insanoğlunun yaşamını kolaylaştıran ürünler içinde yer edinen taşınabilir şarj cihazları da MediaMarkt’ın kampanyasında bulunuyor. Baseus Q Pow taşınabilir şarj aleti kampanyada 349 TL’den satışa sunuluyor.

Mağazalarında, mediamarkt.com.tr’de ve mobil uygulamasında “İhtiyaçların için kaçırılmayacak fırsatlar” diyen MediaMarkt’ın kampanyasında dikkat çeken bir öteki ürün ise SSD’ler. Sandisk 2.5″ 480GB 535MB Okuma 445MB Yazma SSD, 19 Eylül geçmişine kadar 1.199 TL etiket fiyatıyla satılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu