Genel

Eğitimde kullanabileceğiniz 5 farklı dizüstü bilgisayar önerisi

Bu yazımda eğitimde kullanabileceğiniz 5 değişik dizüstü bilgisayar önerisi ile karşınızdayım.

Listeyi hazırlarken günlük gereksinimleri fazlasıyla görebilecek modeller seçmeye çalıştım. Ek olarak bütçe dostu bir sıralama için çaba gösterdiğimi de söyleyeyim. Aşağıdaki ürünlerden herhangi birini aldığınızda eğitim için lüzumlu tüm ihtiyacınız olan şeyleri giderebileceğinizi söyleyebilirim. Bu bilgisayarlar ile (fazla karmaşık olmamak kaydıyla) video montajlarınızı bile yapabileceksiniz.

ASUS X515EA-BQ1186W
Asus’un bu modeli 11. nesil i5 işlemci kullanıyor. 8 GB RAM ve 256 GB depolama kapasitesi ile gelen bilgisayar 15.6 inç ekrana haiz. Bu bilgisayar ile ilgili detaylı informasyon ve satın alma linki ise burada içeriyor.

 

LENOVO IdeapadP 3

Lenovo’nun bu bilgisayar modeli 8 GB RAM ve Ryzen 5 5500U işlemciyle donatılmış. Bilgisayar 8 GB RAM ve 512 GB SDD depolamaya haiz. Bu bilgisayar ile ilgili detaylı informasyon ve satın alma linki ise burada içeriyor.

 

CASPER S500.1135-8V00T-G-F

Casper’un bu bilgisayarı 11. nesil Intel i5 işlemci kullanıyor. Bilgisayarda 8 GB RAM ve 500 GB depolama kapasitesi bulunuyor. Bu bilgisayar ile ilgili detaylı informasyon ve satın alma linki ise burada içeriyor.

 

LENOVO 82H80251TX Ideapad

Listenin ikinci Lenovo modelinde ise 11. nesil Intel i5 işlemci, 8 GB RAM ve 256 GB SSD bulunuyor. Bu bilgisayar ile ilgili detaylı informasyon ve satın alma linki ise burada içeriyor.

 

HUAWEI Matebook D15

Listemizin son modeli ile Huawei cephesinden geliyor. 11. nesil Intel i5 işlemci kullanan bilgisayar 8 GB RAM ve 512 GB depolama kapasitesi ile öne çıkıyor. Bu bilgisayar ile ilgili detaylı informasyon ve satın alma linki ise burada içeriyor.

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum
Başa dön tuşu