Genel

Çevrim içi dizi/film izleyebileceğiniz ücretsiz platformlar

Çevrim içi platformlara olan talep her gün artıyor. Yerli yabancı pek oldukca platform bulunuyor. Bunların bazıları ücretli hizmet verirken bazıları parasız hizmet veriyor. Bu yazımızda sizler için parasız hizmet veren platformları listeledik. Çevrim içi dizi/film izleyebileceğiniz parasız platformlar sıralamasında ücret ödemeniz ihtiyaç duyulan platformlar yer almıyor. Netflix ve Amazon Prime benzer biçimde aylık abonelik tutarı alan içerik sağlayıcılar listede yer almayacak. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz listede yer edinen platformlar:

Çevrim içi dizi/film izleyebileceğiniz parasız platformlar

İnternet üstünden dizi ya da film seyretmek istediğimiz süre seçeneklerimiz çok çok fazla olsa da bunların bir çok yasal olmuyor. Telif haklarını hiçe sayan web siteleri üstünden izlenen içerikler haksız kazanç içine girebiliyor. Bu sebeple parasız hizmet sunan yasal platformları kullanmak oldukca daha etik oluyor.

dizi/film izleyebileceğiniz ücretsiz platformlar-02

 

Yerli platformlar içinde BluTV ve PuhuTV benzer biçimde alternatifler bulunuyor. BluTV’ye aylık bir üyelik tutarı alınıyor olsa da tecrübe etme süresinin parasız sunuluyor olması platforma üye olduktan sonrasında kullanma süresi bitene kadar parasız hizmet almanıza olanak sağlıyor. Yabancı ve yerli onlarca içerik sunulan BluTV’yi 1 hafta süresince parasız kullanabilirsiniz.

PuhuTV ise yerli ve yabancı yapımları içinde barındıran parasız hizmet sunan yerlerden biri. Değişik türlerde yayımladığı eski Yeşilçam filmleriyle adından söz ettiren platform hem de popüler yerli filmleri de bünyesinde barındırıyor.

Öte taraftan bir öteki yerli platform ise FOXPlay, oluyor. Kanalda piyasaya çıkan içerikleri sonradan izleyebileceğiniz bu platformda hem de yerli filmler de parasız bir halde izlenebiliyor.

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum smmpanel Sesimol.net
Başa dön tuşu