Genel

Canon’dan sevdiklerinize unutulmaz yeni yıl hediye önerileri

Yeni yılda sevdiklerinize Canon ailesinden armağan edebileceğiniz ürünleri sizin için derledik

Sevdiklerimizin yüzündeki tebessümü görebilmek için alınan hediyeler ise yeni yıl heyecanına anlam katıyor. Siz de yeni yılda sevdiklerinize ve kendinize Canon’un anılarınızı ölümsüzleştirecek ürünlerinden armağan ederek bu hususi güne anlam katabilirsiniz.

Yeni ve kompakt hususi vlog kamerası Canon PowerShot V10; hafifçe ve kompakt tasarımı, gürültü engelleme özellikli ve mini rüzgârlıklı dahili stereo mikrofonu ve kendinden standı yardımıyla her yere sizinle gelebiliyor.

SELPHY SQUARE QX10 ile fotoğraf kağıtlarına dokunmak, dijital dünyadan çıkıp gerçek hayata geçişin görkemli bir örneği. Anılarınızın elle tutulur hale gelmesi, o anın hususi ve gerçek bulunduğunu hissetmenizi sağlıyor.

Kompakt tasarımının yanı sıra LCD ekranı üstünden kullanımı kolay arayüzü, hafifliği, kullanıcı dostu yapısı ve baskı boyutlandırmasıyla SELPHY CP1500 ise, üstün fotoğraf baskı kalitesiyle öne çıkıyor.

Yeni yılda Canon’un PIXMA G3430 serisindeki yeni modelleri ile konfor alanınıza renkli bir dokunuş yapmanın tam zamanı! PIXMA G3430 serisindeki bu yeni modeller; yüksek verimlilik, kablosuz bağlantı, mıknatıslı kâğıda baskı ve kullanım kolaylığıyla sizlere keyifli kullanım sunuyor.

İlgili Makaleler

bahis forum define forum
Başa dön tuşu