Genel

Bu yıl 5’incisi düzenlenen MediaMarkt Startup Challenge için başvurular başladı

MediaMarkt’ın Türkiye’de başlatmış olduğu ve internasyonal bir boyut kazanan girişimcilik projesi “MediaMarkt Startup Challenge”a başvurular başladı. Geleceğin teknolojilerini kurgulayan şirketlerle, perakendeyi tekrardan şekillendirecek girişimcileri bir araya getirmeyi hedefleyen ve bu yıl 5’incisi düzenlenen projeye başvurular, mediamarktstartupchallenge.com adresi üstünden 5 Ekim geçmişine kadar devam edecek. Kazananlar ise 1 Kasım tarihinde açıklanacak. 

MediaMarkt Türkiye’nin girişimcilere destek sunmak ve girişimcilik ekosistemini geliştirmek amacıyla bu yıl 5’incisini düzenleyeceği “MediaMarkt Startup Challenge” yarışmasının müracaat süreci başladı. Bugüne dek Türkiye başta olmak suretiyle İngiltere’den Mısır’a, İsrail’den Pakistan’a ve Hollanda’dan ABD’ye dünyanın birçok ülkesinden müracaat alan yarışmaya girişimciler, 5 Ekim geçmişine kadar müracaat yapabilecek.

Bilhassa “Perakende Satış Teknolojileri”, “Satış Sonrası Teknolojiler” ve “Kurumsal Dijitalleşme Süreçleri” alanlarında, inovatif değişiklerle fark yaratan ve perakende dünyasını dönüştüren uygulamaların değerlendirileceği yarışmaya girişimciler mediamarktstartupchallenge.com adresinden başvurabilecek.

Eleme sonrası uzman jüriye sunum yapılacak

Dijitalleşmeyi iş süreçlerine adapte edebilen ve bu bağlamda perakende sektörüne yönelik çözümler geliştiren projeler arasından istenilen kritere uygun projeler, 1 Kasım günü düzenlenecek MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde uzman jüriye sunumunu meydana getirecek.

İlk üçe girenleri çeşitli ödüller bekliyor

MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde ilk üçe giren projeleri oldukça cazip ödüller bekliyor. Birinci olan proje, MediaMarktSaturn Tüm ortaklık içinde değerlendirilme ve MediaMarkt Türkiye mağazalarında pilot uygulama fırsatı yakalayacak. Ek olarak Ödül Sponsoru olan Google’dan Bulut Kredisi ve Google Geliştirici Uzmanlarından Mentorluk Desteği alacak, yarışmanın Kurumsal Partneri olan Index Grup’tan da dizüstü bilgisayar armağan edilecek.

Yarışmanın ikinci ve üçüncülerine ise MediaMarkt Türkiye mağazalarında pilot uygulama fırsatıyla gene Google’dan Bulut Kredisi, Google Geliştirici Uzmanlarından Mentorluk Desteği ve Index Grup’tan dizüstü bilgisayar desteği sunulacak.

Kazanan projeler MediaMarkt ile iş birliğine başladı

Bu yıl 5’incisi düzenlenecek MediaMarkt Startup Challenge’ın geçmiş dönem kazanan projeleri MediaMarkt’la iş birliklerine başladı. Türkiye’de Buybuddy ile 18, Udentify ile 5 mağazada iş birliği meydana getiren MediaMarkt; AssistBox, B2Metric, Optiyol ve Qumpara benzer biçimde geleceğin perakende dünyasını şekillendiren girişimlerle de pilot çalışmalara imza attı.

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum
Başa dön tuşu