Genel

bing.com’da yapılan her arama ödül puan olarak dönüyor

Türkiye’nin de dahil olduğu 38 Avrupa ülkesinde Microsoft Ödül Programı’nı uygulamaya soktuğunu duyuran Microsoft, arama motoru www.bing.com üstünden arama icra eden kayıtlı kullanıcılarına puan armağan ederek online alışverişlerde kullanmalarını sağlayacak.

Microsoft, Türkiye’nin de dahil olduğu 38 Avrupa ülkesinde Microsoft Ödül Programı’nı uygulamaya soktuğunu duyurdu. Program kapsamında Hotmail ya da Outlook hesabınız var ise, Microsoft’un arama motoru www.bing.com adresini ziyaret ederek arama başına 5’er puan, Microsoft Edge üstünden meydana getirilen aramalarda da 20’şer puan kazanma fırsatı yakalıyorsunuz.

Puan toplamanın öteki bir yolu da Microsoft Store’da alışveriş yapmaktan geçiyor. Dijital satın alımların karşısında belirli bir puan elde ediyorsunuz. Sıra kazanılan puanları değerlendirmeye vardığında ise elde edeceğiniz ödüller içinde Leage of Legends armağan kartının yanı sıra Unicef şeklinde sivil cemiyet kuruluşlarına kazancınızı affetme seçeneceğiniz de bulunuyor.

Microsoft Rewards Programına Iyi mi Kayıt Olunur?

Microsoft’un Rewards programına kaydolmak için programın sayfasına gidebilir, “Parasız Kaydolun” butonuna tıklayabilirsiniz. Puan toplamak isteyenlerin https://rewards.microsoft.com linkine tıklayarak kaydolmaları kafi.

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum
Başa dön tuşu